Алексанян про майбутнього «мера»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

З  газети «Васильківські вісті» (№14 від 25.09. 2015): —

«...Михайле Івановичу, яким має бути новообраний Васильківський міський голова?

— Насамперед жителем Василькова віком від 45 до 55 років, який знає місто вздовж і поперек. Освіченим, заможним, чесним, далеким від політики, але близьким до людей та їхніх проблем. Бажано, щоб мав досвід роботи в органах державної влади чи місцевого самоврядування, бо ще одного льотчика наше місто не витримає. Вважаю, що нікому з колишніх міських голів не варто балотуватися на високу посаду, бо тисячолітнім Васильковом повинна керувати людина з новим поглядом на вирішення старих проблем: дороги, водопостачання, житлово-комунальна сфера й таке інше...»

Не знаємо, як хто, а ми зробили висновок, що Михайло Іванович бачить наступним «мером» Василькова Анатолія Семенця. І місцевий, і знає місто вздовж і впоперек, і освічений, і чесний, і далекий від політики, і близький до людей та їхніх проблем, і депутатом був, і не займав посаду міського голови...

От біда тільки, у Анатолія Івановича рейтингу, як кіт наплакав... Та й сумніви є, що більшість виборців Василькова дослухаються до порад Михайла Івановича... І Попович з Сабадашем, очевидно, не звернуть увагу на пропозицію «...не балотуватися на високу посаду»...

Якщо ми зробили неправильний висновок з цього інтерв"ю , то готові оприлюднити прізвище вірогідного кандидата, якого Михайло Іванович мав на увазі.

Алексанян про майбутнього «мера»...: 6 комментариев

 1. igor 29.09.2015 at 13:13

  Что выгодно Мише,во вред жителям. Кто как не он .................. уже десятки лет!!!

 2. Антивирус 29.09.2015 at 14:28

  Из всего «каментаря» только одно слово соответствует факту — Алексанян, да приведенные поговорки.Остальное — чес конкретный на лохов рассчитанный.

  И вопрос — , простите а кто это — «Михаил Иванович»?Неужто мужчине ,котрый говорил в микрофон,стыдно за истинное имя данное ему родителями, и имя отца ему озвучивать неудобно? Вон Мишико не стесняется , и на Саакашвенко не ведется.

  И вообще — достаточно Василькову новых взглядов,ударенных, нашекраних,с новыми морд,,,извините — облицами.Пора вернуться к давно известной, но такой актуальной сегодня поговорке: старый конь глубоко не пашет,НО И БОРОЗДЫ НЕ ПОРТИТ.

 3. КВН 30.09.2015 at 09:37

  а мені сподобалось. Написано правильно. Тільки одне але. Там написано не про Васильків. А може не про Україну. А тут у нас зовсім інші реалії. Ми мусимо голосувати не за «...Освіченим, заможним, чесним, далеким від політики, але близьким до людей...», а за одного з... Давайте порахуємо скільки треба коштів, щоб активно приймати участь у виборах на посаду мера? Кільки «бігмордів»,які рекламують пана Семенця? помножомо на вартість оренди одного, плюс заїжджі політтехнологи, плюс витрати на роботу штабу, плюс друковані матеріали, агітатори, спостерігачі, члени комісії також все оплачується. Що ще я забув? Ці кошти треба мати, або використовувати «спонсорскі»кошти. І все це треба буде «повернути» за рахунок громади, як колись це зробив Іващенко. Так що маємо те що маємо. А для того щоб мінімізувати помилку треба проводити вибори міського голови в два тури. Трішки дорожче для бюджету, але дешевше для громади.

 4. Олексій 30.09.2015 at 12:35

  59 років, аж ніяк не 45 -55 — може Михайло Іванович когось іншого мав на увазі? На мій погляд мав би Анатолія Івановича — сказав би 45-60...

 5. admin 30.09.2015 at 13:17

  Олексію: — так це ж для «маскіровки». Інакше потрібно було б прямо сказати — «Семенець — наш мер». Пам"ятаєте відоме — «Рудас — наш мер»...

 6. Гасло 30.09.2015 at 17:05

  Якщо вибір — Семенець,

  Буде місту знов ...дець!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.