Агнеса — «принцеса» і «гороховий шут» Коля...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Кажуть, що видання «Нова Київщина» нещодавно оприлюднила свої результати опитування щодо популярності вірогідних кандидатів в депутати Верховної Ради України.

Якщо вірити цим результатам, то лідером опитування є Руслан Бадаєв. Далі за ним якась Агнеса Олкова-Михницька, Ігор Кононенко, наш Коля Неділько і Віктор Романюк.

Що ж, майже всі поважні люди. Невідомо тільки, як в цей список потрапили Агнеса-принцеса і васильківський «гороховий шут» Коля.

До речі, за нашими спостереженнями найбільші шанси стати депутатом ВРУ у І. Кононенка, Далі йдуть В. Романюк і Р. Бадаєв...

Агнеса — «принцеса» і «гороховий шут» Коля...: 5 комментариев

 1. Назар 21.08.2018 at 19:24

  Щось вони себе недооцінюють. Яка Верховна Рада? З такими амбіціями і понтами можна потягатися за крісло Президента!!! Хай замовляють опитування!!!! Прапор їм у руки і барабан з піонерським горном на шию!!!

 2. Микола Павлович 21.08.2018 at 22:36

  Ігор Віталійович звісно переможе. Як на мене, часи Романюка вже позаду. Але старий регіоналівський хрич Бадаєв тут ще побореться. Всі ж знають, що він “не всі гроші на окрузі відбив”, от і повернувся. Впевнений, що і Олкова і Коля-Ємєля — це його технічні кандидати. Вони будуть забирати голоси у Кононенка, кожен по своєму району. Агнеса взагалі на Бадаєва працювала в 13 році впевнений, вона ж бувша регіоналка. А Коля... Коля то простітутка. Хто заплатить, тому він жопу і лиже. Зараз це Бадаєв і Ко

 3. Клоун з кожфірми 23.08.2018 at 17:10

  Микола Меділько вже не знає до кого присмоктатись аби свіжа копієчка капнула на баланс. Хоча в нього на лобі написано, що це брехливе і жадібне х...йло, яке за гроші рідну матір продасть. Один мій друг коли вперше його побачив, сказав що чомусь перше бажання, яке в нього виникло при візуальному контакті з Миколою — це гарнісінько зарядити поміж бров у шпаківню за один тільки вираз обличчя. Як тут не згадаєш: дурєн ліцом — дурєн дєламі!

 4. Назар 23.08.2018 at 17:16

  Принцеса і блазень – дует-мезальянс,

  Смішний і нікчемний по суті,

  Вони представляють суспільний той клас,

  В якому гуртуються трутні.

  Робота для них – кара Божа з небес

  (На шиї чужій сидіть легше),

  Багато у нас і микол, і агнес,

  Хотілося б трутнів поменше.

 5. Володимир 24.08.2018 at 16:26

  Він живий, він йде до вас!

  Дует із дефективних шісток — Коля і Панас!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.