Агеєв причетний до тіньових фінансових оборудок Іващенка? (Оновлено 18.05.2012)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Голова Васильківської ради ветеранів, Олександр Агеєв

Згідно матеріалів кримінальної справи, порушеної проти Васильківського міського голови Іващенка С.Г. та депутата Васильківської міської ради Савчука В.О. за фактом вимагання хабара у особливо великому розмірі, частина грошових коштів за наказом Іващенка перераховувалась на рахунок Ветеранської організації м.Василькова. Подальшу долю коштів згідно права розпорядження рахунком має вирішувати голова спілки ветеранів Агеєв О.В.

Одна з наближених до Савчука осіб під час опитування правоохоронцями висловилася, що наче б то кошти призначалися, як спонсорська допомога ветеранам міста надана для зубопротезування.
8-го травня ц.р. Апеляційний суд міста Києва частково задовольнивши скаргу захисників Іващенка – Вадима Золотухіна та В'ячеслава Савчука своєю постановою повернув справу на більш детальне опрацювання у суд нижчої інстанції. Тобто у Перчерський районний суд у м.Києві. Вже 10-го травня в Печерському районному суді мало відбутися засідання по даній справі за скаргою поданою вже безпосередньо Савчуком, але до того часу Апеляційний суд не повернув матеріали справи і засідання було перенесено.
Разом з тим, слідчими, які утримують на контролі дану справу з’ясовано обставини, за яких спілка ветеранів Василькова отримувала кошти від інших суб’єктів, призначення яких відверто кажучи не зовсім зрозуміло, а подальше використання ніяк не пов’язане з діяльністю спілки ветеранів, ні з ветеранами міста.
Вищезазначені факти, а також очевидна лояльність Агеєва до дискредитованого Іващенка дає максимум підстав схилятися до думки, що голова Ветеранської організації є «транзитною ланкою» в незаконних фінансових потоках і інструментом для відмивання грошових коштів, отриманих незаконним шляхом.
Ми уважно слідкуємо за даною справою, в якій з'являються все нові обставини і будемо інформувати про її перебіг по мірі надходження нових матеріалів у розпорядження ГО «Рідне місто».

Оновлено 18.05.2012
Щонайменше чотири рази контрагенти Іващенка безготівково перераховували хабарі через рахунок Васильківської ради ветеранів. Про це повідомляють в обласному УБЕЗ за результатами слідчо-оперативних дій по справі хабаря в 190 тисяч гривень, який вимагали з місцевого підприємця міський голова Іващенко та депутат міськради Савчук.
Слідкуйте за публікаціями!

Агеєв причетний до тіньових фінансових оборудок Іващенка? (Оновлено 18.05.2012): 5 комментариев

 1. Небайдужий 12.05.2012 at 16:38

  Мабуть золоті коронки у ветеранів мали б бути. 🙂

 2. Сергийко 12.05.2012 at 20:54

  Агеєв у «долі» амбітної команди , яка обкрадає та розвалює Васильків?

  Та хто б сумнівався! Вже на виборчих перегонах було ясно, що цей запроданець вважає для себе за честь бути у цій команді, та й депутатиком слухняним його для цього і зробили.

 3. мешканець в/м 11 17.05.2012 at 00:18

  Интересно, чтобы Агеев отчитался по фамилиям людей, которым его организация оплатила зубопротезирование, а не бегал и на праздниках подсовывал ветеранам документы, где нужно поставить определенную подпись. Деятельность этого человека начинается с вопроса : « А это не навредит меру?»...

 4. Небайдужий 20.05.2012 at 20:42

  Щодо тої команди, яка розкрала все місто... Тепер формується нова команда, яка готується до розкрадання района і округа в цілому.

 5. мешканець в/м 11 20.05.2012 at 23:12

  Очень печально. Что самая большая «авторитетная» команда умело раскручивает лохотрон для народа. И что интересно, поверят же некоторые, из-за них страдают и остальные.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.