Адміністратор «Сільпо» ходитиме до суду?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

За нашою інформацією, на адміністратора «Сільпо» Андрія Шевченка готується позов до суду. Скоріше всього Андрію прийдеться чимало часу проводити в суді, а не виконувати свої обов"язки по роботі в торговій мережі...

Позов до суду, начебто, пов"язаний з його бездоказовим звинуваченням посадових осіб місцевого самоврядування в корупційній діяльності, а саме — вчинення дій з метою отримання неправомірної вигоди в сумі 50 000 дол. США.

Як відомо, А. Шевченко вже звертався до правоохоронних органів з заявою про зловживання посадових осіб при будівництві дитячого майданчика в центрі міста. Як потім з"ясувалось, викладена в його заяві інформація виявилась звичайнісіньким наклепом...

До теми. Андрій Шевченко — "Схоже сьогодні наша Васильківська міська рада показала зубки міському голові Володимиру Сабадашу і його оточенню, зокрема секретарю міськради Пірінській яка відповідальна за підготовку земельних питань до сесії.

     На сьогоднішньому засіданні міськради розглядались виключно земельні питання. Зусиллями радикалів, свободівців та представників Батьківщини черговий дерибан землі було зупинено.

Депутати не підтримали нововиділення сумнівних земельних ділянок в тому числі і ділянки по вулиці Тракторній особисто секретарю міськради Пірінській та зняли з розгляду більше десяти додаткових земельних питань по виділенню ділянок на вул. Соборна, Тракторна, Молочна...

За попередніми підрахунками через принциповість депутатів на сьогоднішній сесії земельні ділки які лобіювали нововиділення земельних ділянок втратили не менше 50 000 (дол. США). Мабуть саме через це один з високопосадовців міста під час сесії відкликавши декількох принципових депутатів погрожував помножити їх в нуль.

Після сесії багато депутатів обговорювали питання усунення з займаної посади секретаря міськради Пірінської... "

Ось що відповів Шевченку депутат Микола Неділько, якого важко запідозрити в симпатіях до місцевої влади

—  «Свобода і Батьківщина зупинили земельний деребан? Андрій, помовчи, при всій повазі до тебе... це перші деребанщики в місті з конкретними прізвищами та конкретними земельними ділянками. Ти мене останнім часом просто дивуєш... розберися, потім говори, я все розумію і достатньо знаю, але щоб Свобода і Батьківщина зупинила земельний деребан в місті — це вже в ніякі ворота не лізе»

Повністю згодні з Миколою Неділько. Андрій вже давно дивує багатьох своїм холуйством. На жаль...

 

Адміністратор «Сільпо» ходитиме до суду?.: 3 комментария

  1. Ярослав 14.08.2017 at 16:14

    Цього дурня використовують кукловоди, знаючи про його ідеологічну зацикленість. Мирний звинувачує в усіх гріхах своїх опонентів, а в своєму оці та очах своїх «друзів» та покровителів брєвна не помічає. Ці шановні люди зараз готуються передавати дитинець, який шахрайським чином був оформлений на фірму Іващенка , пану ільницькому, земельному ділку і за сумісництвом священнику.

  2. ioper 14.08.2017 at 17:59

    Пи.дун этот ваш администратор сельпо.

  3. Б.Б. 15.08.2017 at 08:05

    шевченко, а ти бачив результати голосування, чи на слово бютівцям, в т.ч. і семенцю віриш, Наївний ти ще й дурнем виставився, бо суд програєш

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.