Або – Або!.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Згідно з результатами досліджень, які нещодавно провела в нашому місті «Спілка молодих політологів України», лідерами нинішніх виборчих перегонів у Василькові є В. Романюк та Т. Засуха. Якщо вірити наведеним цифрам, за кандидата в нардепи від об’єднаної опозиції В. Романюка готові віддати свої голоси 24 відсотки виборців міста, за кандидата від ПР Т. Засуху –12 відсотків.
При цьому слід зазначити що антирейтинг об’єднаної опозиції згідно цих досліджень складає 18,6 відсотка, Партії Регіонів – відповідно 39,5 відсотків.
Такий високий антирейтинг ПР багато хто пов’язує з діяльністю С. Іващенка, висуванця від ПР на посаду міського голови, та відсутністю будь-якої реакції з боку вищого керівництва ПР на зловживання владою нинішніх Васильківських високопосадовців.
Як показують результати зазначеного опитування, значно менше шансів потрапити до Верховної Ради України мають – С. Морозюк — кандидат від «Удару», В. Пашкевич — від КПУ, В. Попович — від Партії Королевської.
Як би там не було, всі попередні рейтинги можуть нічого не означати у разі фальсифікації результатів виборів, як це було на місцевих виборах у жовтні 2010 року.
Саме тому ми пропонуємо всім учасникам нинішні виборчої «гонки» об’єднати свої зусилля для проведення спільних акцій з метою запобігання зміни результатів волевиявлення виборців на користь одного із кандидатів в нардепи.

Або – Або!.: 2 комментария

  1. Nazar 26.09.2012 at 19:29

    А завитки, у Засухи ,в мисти 12 видсоткив.

  2. Небайдужий 01.10.2012 at 18:38

    Те що я і казав. Це 12-ть відсотків у місті Васильків, а у Місті Обухів і Обухівському районі ще менший. Тому на мою думку, у Романюка виграти більше шансів ніж у Засухи.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.