А Юля Скора все пише...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Останнім часом Юлія Скора, яка, очевидно, в Васильківській міліції відповідає за зв"язки з громадськістю, на сторінках місцевої преси активно пропагує досягнення місцевих міліціонерів. І в цьому немає нічого поганого. Навпаки, це сприяє об"єднанню зусиль правоохоронних органів і громади в боротьбі із злочинністю на теренах Васильківщини.
Разом з тим, хотілося, щоб інформація, яку подає пані Юля була більш повною і всебічною.
Наприклад, васильківці вже давно зачекались відповіді на питання — чому місцева міліція вже кілька років блокує розслідування кримінального злочину, вчиненого групою осіб, які оформили 10 земельних ділянок по вул.Ворошилова на підставних осіб, а потім ці ділянки перепродали?
Чи за отриманням відповіді вже до нового Генпрокурора Шокіна потрібно звертатися?
Що Ви скажете на це, пані Юля?..

А Юля Скора все пише...: 13 комментариев

 1. Юлія 19.02.2015 at 18:07

  Я інспектор по зв'язкам із громадськістю Васильківського міськвідділу міліції.

  Моя робота — висвітлювати інформацію про роботу міліції, про те що зробили або роблять правоохоронці. Я це все роблю з тією метою, щоб жителі Васильківщини знали, що відбувається в нашому місті. Також я пишу багато інформаційних статтей для того, щоб вберегти громадян від злочинів (крадіжок, шахрайства та інш.) Постійно повідомляю номера телефонів чергової частини за якими потрібно телефонувати громадянам в разі, якщо на спецлінію «102» не додзвонитися.

  З приводу Вашого запитання про розслідування справи про оформлення 10 земельних ділянок на підставних осіб — хочу Вам повідомити, що розслідують кримінальні провадження слідчі, контроль за якими здійснює прокуратура м. Василькова та Слідче управління ГУМВС України в Київській області. На даний час контроль за діями Васильківських слідчих здійснює в.о. начальника слідчого відділу Васильківського МВ Омельченко В.О. (098) -477-96-05., до якого Ви можете звернутися як по телефону, так і прийти за розясненнями до Васильківського міськвідділу міліції.

  Тож, пропоную Вам безпосередньо звернутися до керівника слідчого відділу для того, щоб отримати більш повну відповідь на Ваше запитання.

  • олег 20.02.2015 at 02:17

   Уважаемая Юля, мне все равно эти участки на Ворошилова. Их сперли или не сперли, а выделили в 2008 году. Я, например в Василькове в 2010 появился. Вы юрист. Объясните Палычу честно. Какие перспективы могут быть по расследованию через 8 лет такого факта, даже если это было преступно. С тех пор было уже две амнистии.

   • 2008 год 20.02.2015 at 20:31

    Как всегда Крикунов врет: он содействовал в оформлении участков на подставных лиц, просто Гаврилюк «кинул» всех участвующих в этом «процессе».

    Сейчас будут молчать оба — и Гаврилюк, и Крикунов, по причине «дружбы» против Сабова.

    В Василькове Крикунов появился в 2006 году. Легенда про 2010 год тоже ложь. В 2010 году он уже знал весь «цвет» Васильковских властей.

    Крикунов, когда же ты врать перестанешь?

    • Олег 22.02.2015 at 21:55

     Вот сбрехал 2008 год. И где же Крикунов работал в 2008 году в Василькове?

 2. admin 19.02.2015 at 19:27

  Юлії: — дякуємо за грунтовну відповідь. Ваша інформація щодо розслідування справи про оформлення 10 земельних ділянок на підставних осіб, безумовно, є цінною, а Ваша пропозиція звернутися до керівника слідчого відділу заслуговує на увагу.

  Крім того, ми вбачаємо великий позитив в тому, що Ви так оперативно відгукнулись на нашу публікацію.

  Якщо Ви будете вважати за доцільне розміщення Вашої інформації про роботу місцевої міліції на нашому сайті, ми готові розміщувати її без всяких передумов.

 3. admin 20.02.2015 at 09:11

  Олегу: — Ви знову за своє!.. Просто таки змушуєте нас повернутися до теми «правління бізнес-мера». Хочете, щоб ми всі документи виклали, в тому числі і пояснення Іващенка прокурору, щоб люди посміялись? Ви цього хочете?..

  І що це за питання — «сперли или не сперли»? Звичайно «сперли». Те, що вам «все равно», у Василькові нікого не дивує. Проте, це ваша позиція, і ви маєте на неї право.

  Давайте краще дамо відповідь на питання — справа закрита, чи ні? Якщо закрита, то коли і за яких підстав? Чи можуть бути покарані і яким чином працівники міліції, які довгі роки «кришували» зловмисників? (контроль за діями слідчих раніше здійснював Почтар, сьогодні Омельченко?

  Пане Олеже, то від кого будемо чекати відповіді на поставлені питання — від Юлі, чи від Шокіна з Аваковим?..

  Чи все-таки ви дослухаєтесь до нашої пропозиції закрити вказану вище тему?..

 4. Юлія 20.02.2015 at 10:01

  Адміністратору: — Дякую Вам за пропозицію, щодо розміщення інформації на Вашому сайті! Я за співпрацю із громадськістю, тому залюбки буду надсилати Вам інформацію.

 5. Леонід 20.02.2015 at 14:51

  Одне прикро, що пані Юлія досить часто поширює інформацію, яка не відповідає дійсності. А замовчування інформації про резонансні події, це практика «правопохоронних» органів, які лише за назвою можна ототожнити з Законом про міліцію.

  Прикро, що такий дезінформаційний принцип буяє пишним пустоцвітом в роковини трагічних подій. Навіть в своєму пості тут пані Юлія вводить в оману читачів, стверджуючи, що слідство не є справою МВ. Нагадаю інспектору по звязках, що офіційно це зветься «слідчий відділ Васильківського МВ», його керівник за посадою є першим заступником начальника МВ, це мілітарна структура з жорсткою ієрархією. Вірити, що перший заступник з цілим відділом не відносяться до МВ — це побрехенька базарного рівня.

 6. admin 20.02.2015 at 15:14

  Леоніду: — раніше взагалі не було ніякої інформації про роботу місцевої міліції. Те, що робить Юлія — все-таки крок в потрібному напрямку. Є надія, що в наступному таке інформування буде поліпшуватись.

  Пані Юля оперативно зреагувала на публікацію, тепер цікаво, коли і як зреагує на неї в.о. начальника слідчого відділу В.Омельченко... Почекаємо?..

 7. Юлія 20.02.2015 at 16:42

  Леоніду: — Скажіть будь-ласка, яка це інформація, яку я висвітлювала у ЗМІ не відповідала дійсності??? Мені, чесно кажучи, прикро, що Ви таке пишете, а ще я була дуже здивована, так як в останнє, коли ми з Вами спілкувалися, Ви були іншої думки.

  Ще хочу сказати, що про резонансні події ми не мовчимо, а відразу ж висвітлюємо дану інформацію у ЗМІ (на сайтах, по телебаченню, в газетах – як місцевих, так і центральних).

  Також, всі можуть прочитати, що в своєму коментарі я не писала про те, що «слідство не є справою МВ та що слідчий відділ не відноситься до міліції» — тому не потрібного цього говорити. Я повідомила адміністратору, хто саме контролює роботу слідства безпосередньо, і до кого краще звернутися, щоб отримати детальну інформацію по кримінальному провадженню.

 8. Леонід 20.02.2015 at 21:01

  Пані Юліє. Прокоментуйте, будь ласка, факт мого протокольного повідомлення про помадові злочини Колбатова й Омельченка, які, використовуючи своє службове становище, демонстративно не визнаючи Законів України, зокрема КПК , КК, Закон про міліцію, не вносять до ЄРДР конкретні повідомлення про конкретгі суспільно-небезпечні діяння конкретни осіб.

  Повідомте широкій громадськості скільки разів за період з грудня 2013 по лютий 2015 ці «правопохорнці» діяли всупереч закону, всупереч інтерасам держави, виключно з метою приховання злочинів. Нагадаю вам одну дату — 15 грудня 2013 року, та та перші три прізвища «героїв» Руслан Бадаєв ( колишній нардеп, гречкосій і голосувальщик за рукою чечетова 16 січня 14 року), Деніс Пушілін (один з керівників терористів ДНР), Тетяна Засуха (екс-нардепка). Розкажіть, як Колбатов "заховав матеріали аж в Обухівському архіві. Буду вдячниий.

 9. admin 20.02.2015 at 23:13

  Леоніду: — ви, очевидно, і самі здогадуєтесь, що ці ваші вимоги до Юлії виходять далеко за межі її повноважень. На нашу думку, на запитання, які ви поставили пані Юлії, повинен відповідати безпосередній начальник Колбатова.

  Крім того, як ми вважаємо, ваші питання носять загальний характер, ті порушення, на які ви вказуєте, притаманні правоохоронній системі в масштабах держави.

  Ми вас знаємо як людину, яка звикла мислити глобально. Але у даному випадку бажано було б реально оцінити компетенцію Юлії, визначену її посадовими обов"язками.

 10. Леонід 20.02.2015 at 23:53

  А.П. Ваше благородство в захисті Юлії очевидне. З Вашої захисної промови висновок лише один. Пані Юлія аж ніяк не висвітлює роботу МВ, а лише повторює всіляку базгранину Колбатова. Так і я про це писав. Але називати такий підхід «інформуванням» я би не наважився. Щодо Вашої поради, отримати відповіді Колбатова й Омельченка на моє запитання до Юлії, то я чекаю, коли інспектор хвязків оприлюднить пояснення, які надавали ці двоє «правопохоронців» в прокуратурі Київської області, бо Васильківську прокуратуру вони проігнорували. Інарешті про глобальне та локальне. Я радий Вашій освідомленості, що скрізь, прямо в усіх міськвідділах керівники в злочинний спосіб приховують від внесення до ЄРДР дані про злочинні дії Бадаєва-Пушіліна-Засухи. А я, наївний, думав, що вони гарували так лише на Васильківщині, ще трошки на Обухівщині. Оце глобальний підхід. Я за Вас радий. А пані Юлію прошу не сприймати критику її невдячної (через от-таке керівництво) роботи за якісь особисті чи приватні нападки. Я лише повторю, те що говорив їй в приїзд Трояна : «Будьтек корктною». Не завжди в неї виходить. Причини знає вона краще за мене.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.