А вы, друзья, как не садитесь...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Останніми днями суспільство збурила інформація Мінрегіону про адміністративну реформу субрегіонального (районного) рівня. Зокрема в Київській області проектом передбачено 6 районів — Бучанський, Бориспільський, Білоцерківський, Обухівський, Переяслівський і Фастівський. До останнього згідно проекту має ввійти Васильківський район разом з райцентром Васильковом.

Є величезна ймовірність того, що цей процес піде по Чорномирдінські — хотіли як краще, а вийшло як завжди. Передумов для цього більше ніж достатньо. Події на сході, ситуація з короновірусом, складна економічна і фінансова ситуація, відсутність суспільної злагоди і миру, війна політичних кланів, недостатня кваліфікація управлінців державного рівня і т.ін.

Складається враження, що  історія з районами служить «димовою завісою» для інших процесів, від яких потрібно відволікти увагу суспільства. На цю тему може кожен пофантазувати, виходячи з глибини своєї уяви.

Формування спроможного районного рівня — компетенція Верховної Ради, бо це передбачено Конституцією України. Отже ще можна сподіватися, що нардепи в кінці кінців внесуть зміни до проекту Мінрегіону, причому в інтересах держави і суспільства.

 

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.