А у нас балаканина...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Як повідомляє сайт КМДА, у Києві з 3 листопада розпочинаються громадські слухання щодо коригування схеми розміщення МАФів на території столиці. Як відомо, з часу обрання Кличка міським головою, у Києві демонтовано сотні незаконно встановлених тимчасових споруд такого типу.

У Василькові ще при міському голові Сабадашу, депутати затвердили порядок демонтажу (знесення) незаконно встановлених МАФів. Пройшло більше як пів-року, жодного незаконно встановленого кіоску не демонтовано, навпаки, їх кількість невпинно збільшується.

Пропонуємо громадським організаціям Василькова звернутись до міської ради з проханням щодо організації громадських слухань з зазначеного питання.

А у нас балаканина...: 2 комментария

 1. Фортуна 02.11.2014 at 18:45

  Депутати не довели це питання до логічного завершення, не хватило політичної волі, мабуть краще вийде у ГО?! То мабуть від ГО треба вибирати депутатів? Все рівно половина з 46 на сесіїї не ходе, бездіє.

 2. Правий сектор 03.11.2014 at 18:24

  Анатолій Павлович! Розмістіть у себе на сайті окремою темою ось це.

  ЗВЕРТАЄМОСЬ ДО ВСІХ ПАТРІОТІВ, ДО ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ! КРІМ ВАС ЇМ ДОПОМОГТИ НІКОМУ!

  Хлопці не спонсоровані олігархами, ці хлопці чиїсь сини, брати, чоловіки, батьки, які стоять на варті Вашого спокою тут. Ми чудово розуміємо, яка зараз в усіх простих людей фінансова ситуація, але ми сидимо у затишних домівках, вечорами п"ємо чай, дивимось телепрограми, бавимось з дітьми, обіймаємось з коханими, зустрічаємось з друзями та навідуємо батьків...І, повірте, це щастя!

  Десь краєчком ока в щоденних клопотах ми помічаєм війну, солдатів, і кажемо: «Бідні діти!» ...але від цього вони не будуть ситими і в теплі, їм холодно, голодно, але вони стоять там, за всіх нас, за наші сім"ї!

  Не велика втрата, якщо відмовимось від нової модної майки, чашки кави в ресторані, походу в нічний клуб, кінотеатр, а натомість допоможемо хлопцям, які заради нас відмовились від багатьох благ, тому що УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!

  Будемо вдячні навіть за найменший вклад! Памятайте, що та рука, яка жертвує, ніколи не збідніє...

  А хто, дійсно, не має можливості, то помоліться за них, це дуже важливо. Разом ми переможемо!У єдності наша сила!

  Друзі також терміново потрібні волонтери для збіру коштів, харчів та речей! Приділіть годину чи дві свого часу в день і цим самим допоможете нашим захисникам.

  Тел . 098.119-20-84

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.