А що, в інших округах все по закону?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Мороз закликає Януковича припинити «безчинства» влади на його окрузі.
«українська правда» Середа, 03 жовтня 2012, 15:14
Кандидат у депутати, лідер Соцпартії Олександр Мороз скаржиться на виборчі «безчинства» обласної і місцевих держадміністрацій на виборчому окрузі № 93 в Київській області.

Про це йдеться в його листі президенту Віктору Януковичу, повідомив сам Мороз «Українській правді».

«Ніякої критики не витримує тиск на місцевих керівників, шантаж і переслідування активістів, які в згаданому окрузі ведуть пропаганду не за представника влади», — заявляє Мороз.

За його словами, голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк «регулярно і відкрито інструктує голів районних адміністрацій, особисто проводить наради в районах, на яких зобов’язує місцевих керівників застосовувати усі методи для перемоги провладного кандидата».

«Виконання доручень Присяжнюка збоку виглядає непристойно», — констатує Мороз.

«Голова Богуславської райдержадміністрації безпосередньо в селі перешкоджає виборцям йти на зустріч зі мною. Голова Миронівської адміністрації залучає міліцію, податкову та інші служби для переслідування керівника мого районного виборчого штабу дрібного підприємця Сосюри», — заявляє він.

«Мешканців села Тулинці цього району залякують закриттям школи в разі непідтримки тієї ж кандидатури. Громади сіл Стави та Гребені Кагарлицького району попереджають про те, що у випадку неголосування за кандидата від влади там припиняться роботи по газифікації», — стверджує він.

За словами Мороза, зустрічі з виборцями, як правило, доводиться проводити на вулиці, бо будинки культури скрізь «на ремонті».

«Публікувати будь-які матеріали в місцевих газетах проблематично навіть за кошти виборчого фонду кандидата. Настінна (на тинах) реклама на зразок „Довіряю Олександру Морозу“ знищується, в т.ч. при допомозі органів правопорядку», — обурюється соціаліст.

«Формування дільничних комісій ледь не зірвано спробами викинути з них сім десятків представників СПУ, підробивши за них фальшиві заяви. Слідство з цього приводу в прокуратурі і міліції гальмується», — інформує Мороз.

«В той же час конкурент від влади відкрито веде підкуп виборців, голова обладміністрації називає це інвестиціями», — наголошує він і додає, що є «інші приклади порушень закону з боку влади».

Мороз просить Януковича «припинити безчинства обласної і місцевих державних адміністрацій на виборчому окрузі № 93», бо таке цинічне ставлення до закону «дискредитує державу» і її президента, який не раз заявляв про демократичність виборчої кампанії.

Мороз сумнівається, що його лист потрапить до Януковича, тому надав його виданню.

А що, в інших округах все по закону?.: 5 комментариев

 1. Ангела М. 04.10.2012 at 13:22

  Мороз то той ще клоун! Нехай майору Мельниченку пожалыэться.

 2. Сергийко 04.10.2012 at 15:22

  Що, пане Мороз, бумеранг який ви запустили разом з компанією коли були при владі — повертається та самому собі по писку б*є???

  Треба менше було собою торгувати — то тоді й вас би не продавали!

 3. Nazar 04.10.2012 at 16:09

  Зато, Засуси , Сабодаж розом з Иващенко людей зганяють оце и е димократия.

 4. Небайдужий 06.10.2012 at 17:27

  Ні, але такого беззаконня як у Васильковському районі нема не в одному окрузі. Правильно на останній сессії районної ради Кияниця — кандидат у депутати до Верховної Ради від Соціалістів, підняв питання про те що Сабадаш, кожного понеділка на робочих нарадах, сам в цей момент перебуваючи у відпустці, з Тетяною Засухою веде агітацію.

  Але треба віддати належне Мазепі, хоч на всі наради тепер запросив усіх кандидатів без винятку.

 5. Nazar 08.10.2012 at 12:57

  Все закон закинчився , Мартинюк голова ОВК, тепер як порахуе так и буде , Иващенко землю навчив брати, и тут навчить.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.