А що далі?(оновлено)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

12.11.2012 А.Боровик: Нинішній персональний склад виконавчого комітету міської ради сформований за пропозицією Іващенка.

Іващенко вже не міський голова. Зважаючи на це та враховуючи негативні наслідки діяльності цього складу виконкому, зокрема прийняття незаконних рішень (серед таких встановлення тарифів на теплопостачання), ми будемо у законний спосіб домагатися зміни кількісного та персонального складу виконкому.

При цьому ми не виключаємо, що деякі його члени добровільно відмовляться від членства у виконавчому органі ради. Принаймні ті, хто на сьогодні має проблеми з законом, або може мати такі проблеми найближчим часом.

 

10/11/2012 А.Боровик: ми домоглися звільнення Іващенка з посади. Подальші наші дії будуть спрямовані на очищення владних структур від його людей. Мова, насамперед, йде про персональний склад виконавчого комітету та керівництво постійних депутатських комісій міської ради.

А що далі?(оновлено): 15 комментариев

 1. Сергийко 10.11.2012 at 17:29

  МИ!????

  Ну ви вже хватили , пане Боровик!

  Там і без вас обійшлося, та й обійдеться надалі

  Краще за своїми депутатами в міськРаді постежте — а то сорому за їх голосування не оберетесь!

  І на скільки голосів васильківських виборців ви наплювали коли відмовились особисто від депутатства??? Рахували???

 2. Невгамовний 10.11.2012 at 20:26

  Анатолій Павлович! Я з Вами згоден що потрібно почистити міськвиконком від таких паразитів як Крикунов,Клочько,,,,,,,,,,,,

  Депутатські комісії від Мартинюка,Сергеєва,Савчуків,,,,,,,,,,,

  Району адміністрацію від Вовчиків,,,,,,,,,

  Але як це Ви зробите?

  Ви я так розумію будете балотуватись на крісло мера? Тоді дайте відповідь на такі питання:

  1)Від якої політичної сили ви підете.

  2)Чи є у Вас чітка програма?

  3)Назвіть прізвища 10-15 чоловік з якими вам під силу виграти вибори?Свою команду.

  Відповідь бажано дати також в коментарях до цієї теми.

 3. Петро 10.11.2012 at 20:51

  Мелодия для Боровика:www.youtube.com/watch?v=iK7Oy5nBmOs

 4. мешканець в/м 11 10.11.2012 at 22:49

  Анатолій Павлович, ви володієте ситуацією, то маєте змогу просвітити населення чи достовірними являються слухи про те що більшість голів облдержадміністрацій і т.д написали заяви про звільнення, в т.ч. числі і голова Київскої облдержадміністрації. Чи відповідає це дійсності?

 5. JR 11.11.2012 at 09:45

  ...очищення владних структур від його людей.СПИСОК ОГЛОСИТЕ!

 6. JR 11.11.2012 at 10:15

  www.unian.net/news/534948... -za-vzyatku.html иВАЩЕНКО СЛЕДУЮЩИЙ!

 7. Митяй 11.11.2012 at 17:45

  Боровик а у ёжика ничего не пробовал нет?

 8. Нюрберг 12.11.2012 at 13:57

  Невгамовний:

  10.11.2012 в 20:26

  Анатолій Павлович! Я з Вами згоден що потрібно почистити міськвиконком від таких паразитів як Крикунов,Клочько,,,,,,,,,,,,

  Депутатські комісії від Мартинюка,Сергеєва,Савчуків,,,,,,,, К чему тут отдельные Фамилии? Исполком формировал лично Серёжа Иващенко! Назовите хотя бы одно решение за которое голосовал Серёжа и не голосовал хотя бы один исполкомовец?Не чистить надо ,а под суд отдать!В исполком избрать «чесных» ЧП Митяя он ёжиков разводит на мясо,и меломана Петра торгующего компакт дисками на базаре с песнями Антонова!

 9. Петро 12.11.2012 at 20:22

  Анатолій Павлович!

  Чому ж Ви так не турбувались про персональний склад виконкому у далекому 2002 році, коли «запрошували» туди напівграмотних пройдисвітів?

  Ви особисто затверджували Положення про юридичний відділ міськвиконкому, де визначили вимоги до начальника: профільна освіта, досвід роботи та інше. А хто ж у Вас керував юристами? Кухар 3-го розряду?

  А як Ваш виконком бився за підвищення комунальних тарифів? Кістьми лягали,і Ви в першу чергу!

 10. мешканець в/м 11 12.11.2012 at 23:38

  Интересно. Становится для всех жарче. Вспоминается считалочка про 10 толи 12 негритят. Кто судья а кто подсудимые. А что дальше? Татьяна Владимировна наводит порядок. Анатолий Павлович, уже писал на своем сайте о программе «Новой политики» (Семиноженко)Партия Регионов, как представитель даной партии. Как ни крути, ходим по кругу. В любом случае выпадает что будущий мер будет выдвигаться ПР, а возможно и больше кандидатов будет. Вот кто чистильщик будет? У кого какие версии?

 11. карпо 13.11.2012 at 11:34

  Як би там не було, а в одному я впевнений, що Боровик не буде висовуватися... від КПУ. Йому із зрадниками не по дорозі.

 12. мешканець в/м 11 13.11.2012 at 23:29

  А чому тоді не говорите про те, що Пашкевич від КПУ спас В.Шестакова коли його нацики били. Він єдиний вступився за літню людину. А ви кажете зрадники. В чому те що не голосували за БЮТ, насмішили. А як те що на виборах в мери допомогали від КПУ. Анатолій Павлович не забув, бо краще за Вас знає. Тільки в яких Ви кущах сиділи, невідомо. І до КПУ постійно звертався щоб підтримали і звонив. Так що шановні якщо не володієте ситуацією, то не розписуйтесь за Боровика у нього є своя відповідь, він Вас не уповноважівав розписуватись за нього. Думаємо що він адекватно думаюча людина. Чи та допомога яка була уже забута під науськуванням таких як ВИ?

 13. мешканець в/м 11 13.11.2012 at 23:36

  А Ви не задавали собі питання, що для частини населення яке не голосувало за Ваші политичні переконання, для них ви теж ЗРАДНИК їхніх інтересів, бо в них інші погляди на ситуацію!!! Успіху Вам та любові до свого народу!!! Не плітки розводьте та демагогії, а попрацюйте для любих сірих, зелених. синіх, червоних і.т. бо перш за все вони громадяни нашої країни. І кожен діє як думає, на то ми і різні. Треба консолідуватись, щоб не перетворюватись в біомаси, як кажуть деякі політики!!!

 14. мешканець в/м 11 15.11.2012 at 14:35

  Підтримуємо питання що кількісний склад виконкому треба міняти!!! Бо вони не хочуть голосувати та реєєструвати громадські організації створенні населенням щодо свого захисту та інтересів та здійснення громадського контролю над проблемними питаннями територіальної громади. Так наприклад майже весь склад виконкому проголосував і не захотів реєструвати ГО ФОРТЕЦЯ, бо ЗЛЯКАВСЯ що дана оргацізація створена громадою містечка на захист своїх прав і не буде підконтрольною та сліпо виконувати поряди виконкомівців! ТОМУ МИ ЗА ТЕ ЩОБ СКЛАД ВИКОНКОМУ ПОМІНЯТИ!!! Хто голосував проти прізвища будуть опубліковані нами. Люди в\м повинні знати всіх особисто хто протидіє ГРОМАДІ!!! І дадуть їм належну оцінку!!!

 15. мешканець в/м 11 16.11.2012 at 20:50

  Відповідно отриманої відповіді проти даної ГО «ФОРТЕЦЯ» утримались та не проголосували такі члени міськвиконкому:Іващенко, Гладкова, Демиденко, Клочко,Шевченко, Харченко, Лісниченк,Дармостук,Фіалко,Швець (в/м 11), Маркова(Пекина)Крикунов, Мельничук,Іриши, відсутні були: Шумило,Клименко,Березовський, Кожем"яко. Ось так обранці народа,які попопали в виконавчі органи, як представники різних партій проявляють байдужість до людьских потреб, найперше іх турбує — БІЗНЕС!!! А ви люди гризіться за білих, синіх, чорних, зелених, за всі кольори веселки!!!Так що політичні погяди тут навпаки стають спільними, а вибори це для того бізнес тримати у рівновазі!!!!!!!!!!!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.