А. Присяжнюк про діяльність ГО «Патріот України» знав?!.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

(із відкритого листа васильківців до голови КОДА А. Присяжнюка, оприлюдненого в грудні 2010 року)

… Анатоліє Йосиповичу! Чи це не ганьба для ПР, коли за Іващенка, кандидата на посаду міського голо­ви від правлячої партії, який перебував на цій посаді попередні чотири роки, проголосували трохи більше півтори тисячі із ЗО тисяч виборців міста?! А інакше бути і не могло. Не професійні, корисли­ві дії Іващенка довели місто до системної кризи. Тотальний «дерибан» земельних ресурсів та кому-пального майна — ось все чим займався Іващенко, перебуваючи на мерській посаді з 2006 року. А для залякування тих, хто не бажав миритися з таким «беспределом», бізнесмер запросив у Васильків уль­траправу ГО «ПатріотУкраїни». Ця організація під керівництвом І.Мосійчука — «правої руки» С.Іващенка в переддень Дня Перемоги обмалювала все місто нацистською символікою. Більше того, від імені цього напіввійськового формування винесено вирок Прем'єр — міністру та Президенту України.

Саме тому не виглядає дивним той факт, що одночасно з фальшуванням результатів виборів місько­го голови, фальшувалися результати виборів по партійним спискам, не на користь Партії Регіонів, як можна було подумати, а на користь опозиційних до влади партій «За Україну» та «Наша Україна», міс­цеві осередки яких знаходяться під повним контролем соціал — націоналістичної ГО «Патріот України». Не виглядає дивним і той факт, що до керівництва постійних депутатських комісій в т.ч. і земельної, Іващенко привів висуванців саме цих політичних сил…

А. Присяжнюк про діяльність ГО «Патріот України» знав?!.: 1 комментарий

  1. правда 05.09.2011 at 11:21

    Шановні! Я думаю, що всі в місті хто слідкує за політичною та суспільною ситуацією в місті Васильків впевнений у тому, що Анатолій Присяжнюк знав про діяльність «патріотів» у Василькові. Терористів затримали працівники СБУ. Анатолій Йосипович теж колишній СБУшник. Самі наводьте паралелі.

    Очевидно, що влада розпочала процес очищення від різного роду вилупків, бандюків та корупціонерів. За таємним опитуванням, що проводилось на замовлення партії влади, рейтинг ПР в місті зріс майже у двічі. Якщо справу доведуть до кінця, то майже 40 відсотків опитаних в місті будуть готові голосувати за Партію Регіонів на найближчих виборах. В цілому по Василькову, де рейтинг Партії влади до затримання терористів, згідно тих же опитувань не перевищував 15% відсотків, досягти такого прогресу — Це великий політичний успіх. Можливість чисто, без фальшування отримати 40%, в місті на Київщині, коли ще тиждень тому, навіть у військовому містечку де рейтинги були завжди найбільші, рівень підтримки партії влади ледь перевищував 20%. А тут 40% чистих, плюс 10% закинуть = 50% за часткове очищення міста в бруду.

    Висновки робіть самі. Але успіх в діях Партії влади є очевидними. Місто Васильків тепер голосуватиме за Партію Регіонів, звісно якщо влада до веде справу до логічного закінчення.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.