Знову прокол?.: 3 комментария

  1. Виола 28.03.2019 at 01:10

    Я в шоке от этих баб скандальных. Вы где их взяли с базара? Этим бабам нужно научится вести себя и разговаривать учится надо. Хуже собак цепных. А Недилько я желаю терпения и побед над мошенниками и ворами в Василькове.

  2. Громада 04.04.2019 at 08:55

    Соромно було дивитися як 12 депутатів Васильківської міської ради які мають сумнівну репутацію в місті вирішили створити заколот серед населення міста. Люди знають що ця місцева опозиція рветься до влади в місті задля вирішення своїх інтересів та інтересів своїх босів. Пан депутат Неділько М. , Сергієнко С. Шевченко А. почули оцінку громади в свій адрес — ЗНЕВАГА. Неділько мером не БУДЕ! Окрім балачок він не спроможний ні на що.

    Вони зневажають закони про соціальний захист громадян. Намагаються у громади віджати частину БК для розвитку свого бізнесу (пан Сіранчук) парк відпочинку біля р.Стугна (пан Слюнчак),не сплачують аренду, не переймаються життям міста та його мешканців. Надають допомогу на оздоровлення родинам та близьким своїх партійців. Діють в своїх особистих інтересах. Пан Сіранчук так бореттся з МАФАМИ в місті що вони кожного разу виростають як гриби. Побажання пану Неділько переймайтеся інтересами виборцями свого округу, бо ви про них забули. Це видно з відео, бо жоден з них не прийшов та не сказав доброго слова. Поверність очисні споруди місту! У Вас роботи багато, а не створюйте у місті фейкові покази правдоборців! Ми знаємо кожного з Вас по вашим інтересам та «делішкам».

    Мера В.І. Сабадаша вибрала більшість громади міста, тому шановні це вибір громади і ви повинні з нею рахуватись!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.