Для об"єктивності...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Нещодавно у Василькові невідомими особами була розповсюджена газта «Щит і меч», в якій начальник управління соцзахисту населення Людмила Бурсова звинувачувалась у нанесенні шкоди місту в сумі понад 750 тис.грн. Пропонуємо вашій увазі інтерв"ю Л. Бурсової, яке вона дала з цього приводу знімальній групі каналу «Наше місто».

Для об"єктивності...: 14 комментариев

 1. Тупорилий пасквілянт 24.02.2018 at 17:48

  Враховуючи якість написання статей на сайті, назву і логотип якого вкрали у покійного Гаврилюка, невільно наштовхуєшся на висновок, що пише їх якийсь твердолобий і малограмотний валянок, схожий на Панаса Мирного...

 2. admin 24.02.2018 at 19:53

  Тупорилому пасквілянту — та він не Панас, і не Мирний, а Чіпка Хрєнов!..

 3. Зоя 25.02.2018 at 09:47

  Потєшна опозиція сидить в калюжі...

 4. Патріот 25.02.2018 at 09:57

  Куди бездарю Слончаку тягатися з Бурсовою???Ця перевірка показала, що вона на десять голів вища за нього розумом та працьовитістю, сам своїми руками підняв їй рейтинг в нашому місті. Одним словом:дибіл і той, хто порадив йому це зробити. Вона тепер закопає його в суді.

 5. клуб знатоков 25.02.2018 at 10:53

  Если человек не виноват, то не стоит даже оправдываться. Но судя по всему, Людмила Петровна сильно за переживала... А про уголовное преследование за дачу ложных показаний почему не рассказала? Это было бы интереснее чем заготвку текста по бумашке читать.

  Бурсова подозревается в уголовном преступлении связном с угрозой прав и свобод гражданина, обманом и использованием служебного положения... Светить 3 года тюрьмы и штраф... Но админ, об этом молчит , так как правду для него сказать, все равно что умереть...

  Вот и отвлекаете от реального преступления каким то видео. Про криминальное расследование можете спросить у начальника следствия Дмитрова Николая или у пострадавшего Олега Мазепы...

 6. клуб знатоков 25.02.2018 at 11:01

  Патріот, вона же Людмила Петрівна . Для тебе відповім на мові.

  Хто така на справді Буросова Л.П,? Чинуша середньої руки , яка завдяки дружби з Оксаною та службі будь-якому хазяїну , зараз залишається у на посаді начальника совбеза.

  Кого вона у суді розмаже? Який у неї рейтинг у місті? Бурсову поважають лише ті бабусі які отримують по 500 гривень матеріалки... І все , жодна людина яка сама собі заробила статки та ім'я у Василькові такими як Буросова навіть не вітається... Це людина яка нічого не досягла у житті, а зараз обслуговуючи будь-яку владу намагається заробити грошенят на старість.

  Для не ї посада начальника це пік життєвої кар'єри, і якщо її звільнять це кінець... Кінець Бурсової Л.П,, бо тоді її всі забудуть, а вороги помстяться. Тим більше таких ворогів як у Людмили Петрівни , нікому не побажаю... Їй не впоратися коли залишиться одна...

  • Гриша 25.02.2018 at 16:13

   Які погрози!!! Аж гидко читати. Невже ви всі її так боїтеся, що припускається до крайніх мір,до погроз???Стадо ворюг і шахраїв, які безсилі перед жінкою...ганьба!!

 7. admin 25.02.2018 at 13:38

  Клубу знатоков — так сталося, що ваші коментарі надійшли до нас після появи в соцмережах відео, в якому ми бачимо Олега Мазепу, Олександра Слончака, Андрія Шевченка та ін. В зв"язку з величезним резонансом у Василькові, викликаним цим відео, ми терміново готуємо матеріали з своєю оцінкою показаних там подій.

  Оскільки, як ми бачимо, ви досить поінформована людина, то будемо вам вдячними за додаткову інформацію з цього приводу. Чомусь ми впевнені, що ви нею володієте.

  Обіцяємо, що до ваших коментарів ми повернемось відразу після завершення роботи над вище вказаною темою...

 8. Патріот 25.02.2018 at 15:37

  Клубний знаток, я зовсім не Бурсова. Я згоден з Вами дискутувати, якщо Ви назвете мені хоча б одне прізвище з тих, хто не вітається з нею, заробив статки чесним шляхом??як кажуть в народі, СВОЇМИ МОЗУЛЯМИ???? Чекаю цього прізвища.

 9. Гриша 25.02.2018 at 16:05

  Олег Мазепа постраждалий від Бурсової!!!! Це тема для 95 квартала!!!! Одразу постає перед очима жирна пика Мазепи та виснажене роботою обличчя Бурсової!!! За ким люди підуть? Зрозуміло, що за Бурсовою. А слідчого Дмитрова васильківці дуже добре знають!! Як він за бабло відкриває справи, а потім чекає хто більше дасть, той і переможе. Мазепі ця справа дуже дорого обійдеться. Бурсовій потрібно наполягати, щоб справу передали порядному слідчому, тоді все стане на свої місця .

 10. Молния 25.02.2018 at 19:20

  Толстобрюхому Мазепе ( он же клуб, он же знаток) рускоязьічному опоблоковцу ( читать регіоналу). Давно знаю Л. Бурсову. Только она может служить громаде города, а не прислуживать начальству. Все бьістро забьіли о земельном участке перед общежитием, где такие продажньіе депутатьі как Слончак, Мазепа, Гладкова, Сергиенко и т.п. отдали под магазин. Почему же вьі себе под окнами не ставите магазиньі? А кто отстоял участок? Бурсова с жителями общаги. Мазепа много извинялся даже 300 доларов детям дал . А теперь мстишь Бурсовой. Дальше напишу. Кто отстаивал участок матери Л. Шекерьі? Тьі что ли Мазепа? И я бьіла на той сессии, когда тьі сказал, что купил участок за 364 тисячи доларов. А где тьі их взял? Честно заработал? Покажи свою декларацию, что-то я ее в Реестре не вижу. И хочу сказать,что депутат єто публичная особа. Так что к тебе статья о нарушении прав человека не подходит. Законом установлена ответственность в т.ч. уголовная за умьішленную не подачу електронной декларации что обязательно для депутатов всех уровней и не тешь себя надеждой об ответственности Бурсовой. Отвечать будешь сам!!!!!!!!

 11. Вуйко 26.02.2018 at 07:46

  Скільки галасу і все через пусте місце ...

 12. Старпом 26.02.2018 at 15:01

  Вуйку, а ви шо останню газетку не читали. Газетку, яку рознесли, а не ту, що Слончак получав та не роздав. Тому і не відомо вам який шкандаль та галас влаштували Слончак та його друзі проти бурсової та воно й дарма. Нічого работніки собесу не вкрали. А всі так кримінала очікували і дарма. Вуйку, а кіно про Слончака бачили? Передивилось щось за 2 тисячі і за кордоном теж. Дивіться знову не прогавте!

 13. Громада 26.02.2018 at 16:36

  Хай не тішать себе ті, хто обкрадаючи громаду, непосильнею працею заробив собі «статки», та зневажливо пише про бабусь які отримують по 500 грн.допомоги. Нешановні васильківські жлоби та їх домочадці доводимо думку громади — Л.П. Бурсова справно виконує свої обов'яки як чиновник і як принциповий депутат.

  А різним там клубам — дурень думкою багатіє...

  А Вам не соромно що в місті є бабусі які потребують допомоги, а ви з них кепкуєте? Не кажіть гоп, бо і самі можете опинитися серед них. Революції, то цікаві події, особливо націоналізація статків «зароблених непосильною працею»...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.