52% — «за», 19% — «проти»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Станом на 19.56 сьогодні в опитуванні, яке проводить «Васильків інфо» (Як ви оцінюєте діяльність мера В.І. Сабадаша) взяло участь 100 чол.

52% респ. позитивно оцінили діяльність В.Сабадаша на посаді міського голови, 19% — негативно. інші вважають, що «нічого не змінилося».

На нашу думку, важливо зафіксувати цей результат, оскільки ми всі добре  пам"ятаємо, як зовсім недавно на цьому ж сайті проводилось опитування напередодні виборів Васильківського міського голови. Тоді за лічені години окремі кандидати на цю посаду «набирали» по декілька десятків голосів, і були беззаперечними лідерами «голосування».  Насправді ж вони виявились аутсайдерами виборчих перегонів...

Сподіваємось, що цього разу такого не станеться.

Ще один момент.  Попередні результати опитування показують, що крахом закінчилася масштабна пропагандистська компанія по дискредитації новообраної міської влади взагалі, і міського голови зокрема.

А інакше бути і не могло. Бо люди, які організовували це дійство, і його безпосередні виконавці не мають авторитету серед переважної більшості мешканців міста. Тим більше, що деякі з цих людей відомі громадськості своєю вельми сумнівною репутацією...

52% — «за», 19% — «проти»...: 4 комментария

 1. Иван Иванов 01.02.2016 at 16:20

  Павлович , пора уже идти за зарплатой .

 2. admin 01.02.2016 at 17:14

  Ивану Иванову — а що, заробив?

 3. Коропець 01.02.2016 at 18:30

  Після революціонера Сабова дійсно багато людей оцінюють роботу Сабадаша набагато ефективнішою. От якщо б він іще й колишнім регіоналом не був, то мабуть й ціни йому не було б на фоні васильківського політичного «бомонду», обвішаного вишиванками прапорцями та пустопорожніми гаслами.

 4. Оптимист 02.02.2016 at 11:03

  Коропцю. А чим теперішня влада в країні краща за бувшу? Ті хоть крали та щось робили. А ці тільки крадуть та брешуть. Я ціную людину не за те в якій партії вона була, а що вона робить.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.