30 кандидатів!

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

У МВК кажуть,що в кінцевому підсумку зареєстровано 30 кандидатів на посаду міського голови.Чимало із них не мають навіть вищої освіти.Детальніше про кандидатів читайте у нас найближчим часои.

30 кандидатів!: 5 комментариев

 1. мешканець в/м 11 12.05.2013 at 04:07

  Спочатку про тих хто не має вищої освіти, як вони будуть розбиратися у формуванні місцевих бюджетів? Чи надіються, що за них спеціалісти відділів все зроблять. Запутаються в дебеті і кредиті. Прийдеться або науку вчити, тоді містом ніколи буде займатися, поки розберуться що і де погано лежить, час пройде. А розумний, той прийде і зразу забере, бо всі спочатку думають про себе, а потім про людей. Чому всі так рвуться до влади, а взявши її, не знатимуть що з нею робити. І станеться те, що і з попередниками. Влада неначебто цяцька для дитини, хочу і все тут. Керівник повинен бути з вищою освітою однозначно, і вміти запропонувати і внідрити план розвитку міста в життя.

  • Олег 23.05.2013 at 23:01

   Ну зарядили. Образование подавай. Балованные. Может еще и по каким то специальностям предпочтение есть. Например, есть кандидаты с высшим образованием. Политруки, летчики. Вмиг разбереться и с дебетом и с бюджетом.

   • Алексашка 24.05.2013 at 08:27

    Какой раздражительный Сашулик стал. Думаешь не разберутся? Ты же быстро разобрался научился воровать. кидать. подставлять и брехать. Разберутся.

    • Олег 24.05.2013 at 23:35

     Да бог с Вами какое раздражение. Все наоборот. Я за то, что б все на выборы. Раньше и доярки в Верховном Совете были. Какой Вы нервный. Все разбирались. Я за всех. Количество переходит в качество. Это не я придумал. Это один из законов эволюции.

 2. admin 12.05.2013 at 09:35

  мешканцю в.м.11. Повністю погоджуємося з вами. Список таких кандидатів опублікуємо.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.