Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Як нам стало відомо, найближчим часом (можливо 22 листопада ц.р.) відбудеться конференція Васильківської міської організації ПР, керівником якої є голова РДА Сабадаш В.І... У Васильківському районі та у м. Василькові добре ознайомлені з оцінкою роботи члена ПР, Васильківського міського голови С. Іващенка, яку дав останньому голова КОДА А. Присяжнюк.
Губернатор запропонував Іващенку «не чекати „судного“ дня Президента, а самому написати заяву про звільнення». Васильківська територіальна громада давно вже бореться за дострокове припинення повноважень бізнес-мера.
Оскільки за час його роботи місто було не тільки до тла пограбоване, а й позбулося будь-якої перспективи розвитку. Крім того, всім вже «допекли» земельні, терористичні, квартирні та інші скандали, завдяки чому місто зажило ганебної слави на всю Україну.
Очевидно не випадково ніхто не хоче вкладати в місто інвестиції. Чи ненайоб'єктивнішим показником корумпованості васильківської влади є об'єм інвестицій на душу населення, який у Василькові у 18 (!!!) разів менший ніж у середньому по області.
Якщо на конференції Васильківської районної організації Партії регіонів не буде поставлено питання про виключення Іващенка з членів цієї організації, то відому заяву Анатолія Йосиповича можна буде вважати виголошеною лише для «красного слівця». Якщо ж губернатор мав серйозні наміри звільнити Іващенка з посади, хоч і знав, що Закон безпосередньо не дозволяє йому цього зробити (є інші шляхи для цього, про них ми поговоримо пізніше), то ніщо не заважає В. Сабадашу, підлеглому А. Присяжнюка по службі, поставити питання на цій конференції про виключення Іващенка з Партії Регіонів за дії, які дескредитують партію влади.
Тема буде продовжена далі...

: 1 комментарий

  1. правда 13.11.2011 at 15:32

    Керівником Сабадаша по партійні є Юрій Бойко, оскільки він очолює обласну організацію ПР. Треба щоб вказівку виключити з партії ініціював хтось із активістів ПР або Юрій Бойко.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.