18-й випуск газети «Наше місто»...: 7 комментариев

 1. Вода 18.07.2018 at 20:21

  Главное, что очень вовремя. Не прошло и «полгода». Так себе, втихаря. Ну, не засранцы.

 2. Леонід 19.07.2018 at 08:25

  Дуже оперативно!

 3. Губарєв Віталій 23.07.2018 at 22:41

  Нова управляюча компанія — це добре. Можливо, вона буде перейматись дірявими дахами, іржавими трубами та прогнившею каналізацією. Але тут виникає питання: куди поділися гроші, які ми раніше сплачували до ЖЕКу? Здається, там були якісь накопичувальні статті, з яких повинні фінансуватися поточні ремонти. А що буде з боргами по колишньому ЖЕКу?

  Їх просто пробачать людям, які роками не сплачували за комунальні послуги.

 4. Нове обличчя - стара звичка 24.07.2018 at 09:32

  Наскільки я розумію, Жеки планували ремонти будинків по «пятилєткам», збирали кошти за цей період і щось там ремонтували чи не ремонтували. Боржникам скоріше за все борги пробачать, а можливо наймуть юриста, який подасть в суд і буде «працювати» з ними. Тут палка «о двух концах», оскільки ті громадяни, що справно сплачували можуть предя"вити жеку претензію щодо невиконання останнім поточних ремонтних робіт по більшості будинків. Зараз управляючі компанії заходять з нульовим балансом в місто і навряд чи в найближчі пару років будуть робити якісь глобальні ремонтні роботи (ремонт даху, відливів, тощо). Скоріше за все будуть працювати тільки в напрямках ліквідації аварійних ситуацій і тих напрямках в яких працював останні роки колишній жек. З боржниками управляючі компанії почнуть працювати вже з осені, так що платити треба справно, а то в суд подадуть. Хоч ситуація виглядає досить похмуро, але сподіваюся, що все буде добре і консенсус буде знайдено. Ефективний власник буде платити, а неефективний (бідний, безробітний, пенсіонер, інвалід, незабезпечений самотній) попадає в зону ризику накопичення штрафів за несвоєчасну сплату комун. платежів, зймовірним спілкуванням з колєкторами та втратою житла в рахунок стягнення боргу.

 5. Антивирус 27.07.2018 at 14:50

  Влад.Марков... Тэкс, ...случаем не мужик Наташи Марковой?и многогодовой депик в городской Раде?Если «да» — то ждите такого эфффективного управления,что мало не покажется.От «прокладки» иного и не будет.

 6. Губарєв Віталій 28.07.2018 at 16:09

  Мав можливість ознайомитися з тарифами одієї управляючої компанії та іншої. Звобив висновок — у Міського житлового центру з Обухова тарифи на обслуговування в середньому на 40-50 відсотків вище ніж у конкурентів. Можливо, і якість послуг в них буде краще, ніж у колишньому ЖЕКу. Але поки що кажуть інакше. Поживемо — побачимо.

 7. admin 28.07.2018 at 20:31

  Губарєву Віталію — на 40-50 відсотків вище — це дурниці. І в яких конкурентів — в Василькові, чи Обухові?.. Взагалі тема важлива, пізніше обговоримо...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.