14 жовтня відбувся з’їзд «УДАРу»

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Партія “УДАР” звернулася до ЦВК із заявою щодо скасування реєстрації 32 своїх кандидатів-мажоритарників
У суботу, 14 жовтня, одразу після з'їзду, “УДАР” звернувся до Центрвиборчкому із заявою про скасування реєстрації 32 кандидатів від партії у мажоритарних округах, які знімаються на користь кандидатів від ВО “Батьківщина” та опозиційно налаштованих самовисуванців.
Партія «УДАР» знімає 26 своїх кандидатів-мажоритарників на користь кандидатів від ВО «Батьківщина» та 6 кандидатів на користь опозиційно налаштованих самовисуванців. Про це заявив лідер партії «УДАР» Віталій Кличко на прес-конференції в Києві.
Політик наголосив, що рішення про відкликання 26 кандидатів на користь представників «Батьківщини» ухвалили за результатами соціологічних досліджень, які спільно провели «УДАР» та «Батьківщина». В партії «УДАР» сподіваються, що 6 опозиційно налаштованих самовисуванців, на користь яких «УДАР» теж зняв своїх кандидатів, підтримає і «Батьківщина».
«Ми раді, що наші партійці, усвідомлюючи свою відповідальність, зробили цей крок-зняли свої кандидатури», — сказав Кличко. Він вважає, що це логічний крок у ситуації, коли важливий кожен голос, відданий за опозиційні сили. «Ми не повинні розтягувати голоси, воюючи одне проти одного. Бо виграє від цього тільки Партія регіонів. А наше завдання -створити демократичну більшість у парламенті та відсторонити від влади Партію регіонів» — зазначив лідер «УДАРу».
Кличко також заявив, що «УДАР» очікує відповідних дій і від ВО «Батьківщина», а саме –що «Батьківщина» відкличе 22 своїх кандидатів у мажоритарних округах на користь висуванців від «УДАРу» на своєму з’їзді в понеділок.
Як зазначив на прес-конференції керівник Центрального Виборчого Штабу «УДАРу» Віталій Ковальчук: «Абсолютна більшість наших кандидатів, щодо яких ми сьогодні ухвалили рішення, написали відповідні заяви. На з'їзді ми забезпечили правову процедуру цього рішення.»

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.