13 квітня – офіційний старт позачергових виборів Васильківського міського голови

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

13 квітня 2013 року — згідно календарного плану позачергових виборів Васильківського міського голови офіційно стартувала виборча кампанія.

Нагадаємо, що на черговій сесії Васильківської міськради 17 жовтня 2012 року Сергій Іващенко написав заяву про складання повноважень міського голови

заява про звльнення

з 5 листопада 2012 року, за що проголосував депутатський корпус Васильківської міської ради.

рішення міськради про звільнення

19 листопада 2012 року — керуючись нормами законодавства, в.о.міського голови, секретар Васильківської міської ради Тетяна Гладкова (Партія регіонів) подала відповідне клопотання до Верховної ради України про необхідність проведення у м.Василькові, Київської області позачергових виборів міського голови.

клопотання

8 січня 2013 року — Комітет  ВРУ з питань державного будівництва та місцевого самоврядування подав на розгляд проект постанови №1201-69 «Про призначення позачергових виборів Васильківського міського голови» з рекомендованою датою проведення 17 березня 2013 року. Однак блокування роботи парламенту затягнуло розгляд даного проекту постанови на 2,5 місяці.


1

22 січня 2013 року — в ресторанно-готельному комплексі «Болівар»(с.Путрівка, Васильківського району) відбулося зібрання депутатів Васильківської міськради, лояльних до Сергія Іващенка (Партія регіонів), на якому самим відставним мером було запропоновано проголосувати за зміщення з посади Тетяни Гладкової (Партія регіонів) і проголосувати за  призначення секретарем Олександра Скиби (Партія промисловців і підприємців).

5 лютого 2013 року — на черговій сесії Тетяна Гладкова зачитала заяву про звільнення з посади секретаря, за яку проголосувала більшість депутатів Васильківської міської ради.

А вже на 8 лютого депутатським корпусом скликана позачергова сесія, на якій проголосовано за призначення секретарем Васильківської міської ради Олександра Скиби, підконтрольного екс-меру Іващенку.

За кандидатуру Скиби проголосувало 24 депутати, в тому числі і члени фракції УДАР, трьох з яких Мирослава Корбецького, Ольгу Змаєву та Ольгу Тягун було відраховано з членів партії УДАР за діяльність, що суперечить принципам ПП УДАР Віталія Кличка та інтересам Васильківської територіальної громади.

5 березня 2013 року — суддя Васильківського міськрайонного суду Сергій Корнієнко виносить сумнівну постанову про заохочення позову депутата Васильківської міської ради Сергія Сергеєва (Партія промисловців і підприємців), який оскаржив клопотання Гладкової про необхідність призначення у Василькові позачергових виборів.

1

2

20 березня 2013 року — під час голосування за проект постанови №1201-69 від 08.01.2013 фракція Партії регіонів майже у повному складі ігнорує голосування за позачергові вибори Васильківського міського голови. По мотивах голосування виступає Ярослав Москаленко — лоббі голови Київської ОДА Анатолія Присяжнюка. Опираючись на постанову судді Корнієнка про задоволення скарги «громадянина Сергеєва» (депутат Васильківської  міської ради Сергій Сергеєв – ред.) на клопотання секретаря Васильківської міськради «Гладкої» (мабуть малася на увазі колишній секретар Васильківської міської ради Тетяна Гладкова – ред.)

Після провалу голосування по Василькову опозиційні фракції блокують роботу Верховної ради України і пленарне засідання припиняється. Проводяться брифінги та консультації у Комітеті з питань державного будівництва та місцевого самоврядування. Питання перевиборів у Василькові набуває Загальноукраїнського розголосу. У Комітеті з питань державного будівництва та місцевого самоврядування оприлюднюються звернення громадськості Василькова та обставини залишення Сергієм Іващенком посади міського голови.

21 березня 2013 року — пленарний день у Верховній раді України розпочинається з повторного голосування за призначення позачергових виборів Васильківського міського голови. Цього разу, взявши до відома інформацію від членів Комітету з питань ДБ і МС, а не розповіді Ярослава Москаленка (Партія регіонів) про порушення прав мешканця Василькова «громадянина Сергеєва», який будучи членом лічильної комісії у Васильківській міській раді має звичку запізнюватися з обідньої перерви на 40 хвилин, 343-ма голосами все таки призначає у Василькові позачергові вибори Васильківського міського голови на 2 червня 2013 року. За результатами голосування виноситься постанова Верховної ради України №104-VII від 21.03.2013.

Дивитися результати голосування.

Фракція Комуністичної партії України проігнорувала голосування за призначення позачергових виборів Васильківського міського голови та інших населенних пунктів про що неодноразово заявляли її лідери Петро Симоненко та Адам Мартинюк.

Президент України Віктор Янукович офіційно завізував Постанову 28 березня 2013 року.

104

Позачергові вибори Васильківського міського голови відбудуться 2 червня 2013 року!

13 квітня – офіційний старт позачергових виборів Васильківського міського голови: 4 комментария

 1. Небайдужий 13.04.2013 at 23:09

  О, тепер почнеться! Сабадаш як єдиний кандидат від влади, уже офіційно почне залякувати кандидатів у мери міста Василькова. А ЦВК не буде реєструвати опозиційних кандидатів. Схема така сама, як і на виборах 2012 року.

  • Expert 14.04.2013 at 18:25

   Не почнеться. «Свобода» і «Батьківщина» відмовились погоджувати і висувати кандидата на посаду мера. Ці питання віддані на «відкуп» «Удару». Так що вибори у Василькові пройдуть відносно спокійно і за сценарієм влади.

 2. ИВЕРИЯ 14.04.2013 at 19:28

  А какое отношение «удар», которому этот вопрос" Ці питання віддані на «відкуп» «Удару»" имеет к власти ????

  Кандидат от удара ДОЛЖЕН БОРОТЬСЯ С ЭТОЙ ВЛАСТЬЮ?

  ВЫ ,ЧТО -то путаете,.

 3. Nazar 18.04.2013 at 17:17

  Хто не бувби вид удари , тики не ця банда ( иващенко- сабодаж), господи помилуй василькив!!!!!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.