Закінчив роботу VIII з’їзд політичної партії “Нова політика”

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

В кінці березня в Києві відбувся другий етап VIII з’їзду політичної партії “Нова політика”, з таким порядком денним:
1. Про результати участі Політичної партії “Нова політика” у виборах до органів місцевого самоврядування, розбудову Політичної партії “Нова політика” та основні завдання Партії в сучасних умовах  (доповідав Семиноженко В.П.).
2. Про нову редакцію Статуту Політичної партії “Нова політика”. (доповідав Лівенцов С.П.).
3. Про проект Програми Політичної партії “Нова політика” (доповідав Лівенцов С.П.).
4. Про вибори нового складу Політичної Ради Політичної партії «Нова політика» (доповідач Семиноженко В.П.).
5. Про вибори нового складу Контрольно-ревізійної комісії (КРК) Політичної партії “Нова політика” (доповідач Семиноженко В.П.).
З’їзд затвердив нову редакцію Статуту та Програми партії.
Васильківську міську партійну організацію політичної партії “Нова політика” на з’їзді представляв її голова Анатолій Павлович БОРОВИК.

Із виступу Володимира Семиноженка, голови політичної партії «Нова політика»: «Суспільство консолідують проукраїнські реформи»:

«Свобода маневру України звужена зобов’язаннями перед МВФ, залежністю від російських енергоносіїв, тих умов, які ставлять перед нами більш потужні країни. Фактично наша держава опинилася в ситуації зовнішнього моделювання національного розвитку. Чи означає все це, що ми маємо відмовитися від реформ? Ні. Але це мають бути тільки проукраїнські реформи, які консолідують суспільство країни. Реформи, які визначають національні інтереси», — сказав лідер Політичної партії «Нова політика» Володимир Семиноженко під час другого етапу VIII з’їзду.
Він наголосив на тому, що запорукою успіху держави є об’єднання влади, суспільства, бізнесу навколо стратегічних цілей національного розвитку. «Цінності громадянської відповідальності, суспільної довіри і суб’єктності України – наріжні для нашої партії. З ними ми вийшли до людей і здобули свою першу перемогу», — підсумував він.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.