100 днів міського голови. Звіт В.І.Сабадаша

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Шановні мешканці міста!

Цими днями виповнилося 100 днів з набуття мною повноважень Васильківського міського голови.

Хоч законодавство не передбачає будь — якої форми звітування за названий період, у нас вже існує  традиція підводити певні підсумки роботи владних структур та  посадових осіб через 100 днів з початку їх роботи.

Найважливішим досягненням міської влади за останні три місяці , на мою думку, є стабілізація суспільно політичної ситуації, яка довгий час у Василькові була непростою. Як відомо, вона ще більше загострилася в період виборчої компанії, коли конфронтаційні процеси у місті досягли свого максимуму.

При цьому хочу зазначити, що після оголошення результатів виборів, після  проведених консультацій з місцевими осередками політичних організацій та громадських організацій вдалося знайти компромісні рішення, які в основному зняли напругу у взаємовідносинах конфліктуючих сторін.

Це, в свою чергу, дало можливість без затримок розпочати роботу міської ради та її виконавчого комітету.

Як відомо, сесії міськради попередньої каденції не збиралися з весни минулого року. Відтак, без розгляду залишилося безліч питань, які відносяться до виключної компетенції ради. Насамперед земельних, рішення по яких чекали сотні васильківців.

Злагоджена робота відповідних служб, земельної та інших комісій, депутатів, дала змогу в короткі терміни прийняти рішення по більшості з них.

Важливим також є те, що рада без затримок визначилася з бюджетом на 2016 рік.

Щодо діяльності міськвиконкому. Проведена значна робота по розробленню і уточненню нормативних документів, які регламентують  діяльність структурних підрозділів та взаємодію між ними.

Це дало можливість оперативніше приймати рішення з питань, з якими звертаються до МВК мешканці міста.

З цією ж метою, мною було прийнято рішення проводити  прийом громадян не два рази на місяць, а щотижнево.

Декілька слів щодо конкретних справ. Незважаючи на те, що сто днів, про які ми говоримо, припали на  на час, коли закінчувався бюджетний період минулого року, а цього — тільки розпочався, нам все-таки вдалося дещо зробити:

— це реконструкція дитячого майданчика в центрі міста. ( До речі, незабаром така ж робота буде проведена і на Масиві);

— асфальтування частини дороги до центрального кладовища;

— облаштування тротуарів у в/м 11;

— встановлення економного освітлення по вул. Шевченка і т. ін...

Крім того, ми провели певну роботу по залученню інвестицій в в забезпечення сталого водопостачання та покращення якості питної води.

Звичайно, вирішення цих та інших питань в непростій ситуації, в якій сьогодні знаходиться держава, і наше місто зокрема, неможливе без тісної співпраці всіх гілок міської влади — міського голови, ради і її структурних підрозділів, виконкому.

Вважаю, що сьогодні така співпраця у нас є.

Якщо говорити про роботу ради, то за період з 05 листопада 2015 року проведено 7 сесій та прийнято переважну більшість рішень з питань, що вносились на її розгляд. Всі сесії були проведені в установлені терміни з високою явкою депутатів та їх активною роботою під час пленарних засідань. Проявляють активність депутати і в виборчих округах, про що свідчать  їх чисельні запити та звернення.

Детальніше про роботу виконавчого комітету. За цей час проведено 4 засідання виконавчого комітету, на яких було розглянуто понад сотню питань. Серед прийнятих рішень:

— «Про утворенню Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції» від 26 січня 2016 року. (Центр очолила член МВК Ірина Горбачова).

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2015 року №348 за рахунок коштів субвенції з державного бюджету придбано квартири для сімей загиблих військовослужбовців нашого міста, які брали участь в АТО та потребували покращення житлових умов.

Придбано житло на ім"я малолітньої Лістрової  Аліни Олександрівни, доньки загиблого Лістрового О.М.; на ім"я малолітньої Скляр Юлії Юріївни, доньки загиблого Скляра Ю.О.; для сім"ї Білявського О.М.; для Заєць Катерини Дмитрівни, матері загиблого Скляра Ю.О.; для Прохоренка В.О., який брав участь в АТО і став інвалідом 1 групи.

— «Про проведення відкритого конкурсу на кращий проект пам’ятника патріотам — захисникам Вітчизни, Героям Небесної Сотні» від 18.12.2015 року.

Одним з найважливіших показників ефективності роботи міської влади є стан виконання бюджету. За листопад — грудень 2015 року до загального фонду бюджету мобілізовано платежів та податкову сумі 15 791,5 тис. грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року (у співставних умовах) надходження збільшились на 5 101,2 тис. грн., або на 47,7 відсотка.

За січень 2016 року до загального фонду бюджету надійшло 6 650,6 тис.грн. податків і зборів, що на 831,0 тис грн. більше планових показників. (+14,3%). Порівняно з січнем минулого року надходження збільшились на 2 324,9 тис. грн.

У грудні 2015 року була повністю погашена заборгованість за 2013 — 2014 роки відділу освіти міської ради перед КП «Комбінат комунальних підприємств м. Василькова» за спожиті послуги на суму 360,8 тис грн.

Також у 2016 році вишукана можливість для фінансування харчування дітей в школах і дитсадках, незважаючи на те, що внесеними змінами до відповідних Законів, місцеві органи влади звільняються від обов’язкового фінансування зазначених витрат за рахунок міського бюджету.

За останні 3 місяці значно покращилася інвестиційна привабливість міста. Про це може свідчити те, що за підсумками конкурсного відбору інвестиційних проектів, який відбувся у листопаді — грудні 2015 року з Державного фонду регіонального розвитку на реалізацію проекту «Будівництво напірного водогону Тракторна Соборна, буріння свердловин у м. Василькові» у 2016 році передбачається фінансування у розмірі 10 млн. грн.

Нагальна необхідність у реалізації вказаного проекту існує тому, що більша частина водопровідної мережі та приміщення водонасосної станції  збудовані 60 років тому. Систематичні виходи з ладу застарілого обладнання призводять до різного роду аварійних ситуацій, постійних перебоїв у водопостачанні підприємств, організацій, установ та населення міста. Нагадаю, що забезпечення надійного та безперервного постачання міста питною водою, підвищення її якості було записано в моїй передвиборчій програмі.

Сьогодні міська влада тісно співпрацює з підприємствами міста, сприяє розширенню торгівельної мережі (відкрито 5 торгівельних закладів, здійснено перепрофілювання у 10 торгівельних об’єктах). Станом на 1 лютого2016 року у Василькові здійснюють торгівельну діяльність 756 закладів. У місті створена та активно діє тимчасова комісія для проведення комплексної перевірки дотримання вимог чинного законодавства у сфері торгівлі.

Діти — наше майбутнє! Для мене особисто — це не просто гасло, а конкретний напрямок дій. Наприкінці минулого року ми прийняли декілька програм розвитку освіти міста, що зумовлено необхідністю модернізації освітньої галузі міста, яка забезпечує повноцінний розвиток кожної дитини та її успішну інтеграцію в українське суспільство та європейську спільноту.

З метою охорони навколишнього середовища та суттєвого поліпшення екологічної ситуації у місті, була розроблена програма «Охорона довкілля, раціонального використання природних ресурсів і забезпечення екологічної безпеки в місті Василькові Київської області на 2016 — 2017 роки», яка 22 грудня 2015 року була затверджена на сесії Васильківської міської ради.

Серед іншого, цією програмою передбачені заходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму р. Стугна з метою захисту від підтоплення окремих територій м. Василькова. Першою чергою цього проекту було очищено русло р.Стугна від вул. Фестивальна до вул. Соборна. Наразі розробляється проектно-кошторисна документація другої черги проекту з очисткою р. Стугни від вул. Соборної до території с. Погреби.

Задля покращення потреб населення м. Василькова в ритуальних послугах та вирішення питань щодо соціального захисту населення рішенням сесії міської ради від 27 листопада 2015 року було утворене комунальне підприємство «Васильківське спеціалізоване підприємство комунально-побутового обслуговування».  У відповідності до статуту комунального підприємства «Васильківське СПКПО»  здійснює діяльність з утримання та благоустрою  всіх міських кладовищ, утримання місць поховань. З цією метою на баланс підприємства було передано всі міські кладовища.

На виконання загальноміських програм здійснено забезпечення КП «Васильківтепломережа» виробничими потужностями та резервним паливом для забезпечення стабільної роботи  в опалювальний період. Передбачено скорочення обсягів газу в кількості 3932,04 тис.м3/рік за рахунок переведення котлів на твердий альтернативний вид палива. В жовтні 2015 року за власні кошти підприємством було встановлено два вузли обліку газу на котельнях за адресами: вул. Декабристів 3к та Військове містечко №11, 16к.

Згідно програми "Реформування та розвитку комунального підприємства «ККП м.Васильків» проведено капітальний ремонт частини дороги та тротуарів у Військовому містечку №11, поточний ремонт З’їздів з дороги по вул. Декабристів, поточний ремонт по укріпленню частини узбіччя по вул. Декабристів.

Проведено капітальний ремонт дитячого майданчика по вул. Гоголя, ремонт пішохідного мостику через р. Стугна та ін.

Виконані роботи по зміні віконних блоків в під’їздах житлового будинку №37 по вул. Декабристів та капітальний ремонт пасажирського ліфта  будинку №6-б по вул. Грушевського та ін.

Проводяться роботи щодо впровадження Програми розвитку зовнішнього освітлення.

Звичайно, не все вдалося зробити, що планували. Попереду ще багато роботи. Але я впевнений, що нам по силам вирішити всі проблеми, які не вирішувалися у місті на протязі тривалого часу. Запорука цьому — злагоджена робота всіх гілок місцевої влади та тісна співпраця з громадськістю, які є сьогодні у нашому місті.

100 днів міського голови. Звіт В.І.Сабадаша: 6 комментариев

 1. vnp 18.02.2016 at 20:57

  Вчора, був у друзів в будинку Грушевського 6б. Ліфт не працює. Так, дійсно замінили кнопки, облаштували на поверхав двері ліфта. Але ліфт не працює.Тому, не можна казати, щр вже виконані роботи. Можливо виконуються?

 2. Прохожий 21.02.2016 at 16:57

  В Багдаде все спокойно. Все хорошо прекрасная маркиза. Все хорошо, все хорошо...

 3. admin 21.02.2016 at 20:03

  Прохожому — за 100 днів — так. Але попереду ліквідація ЖЕКу при недостатній законодавчій базі, вирішення питання з багатомільйонними боргами «Тепломережі», виправлення катастрофічного становища з водозабезпеченням... Немало, чи не так?

  Вирішити все це можна лише при злагодженій роботі міського голови, ради і її виконкому за підтримки громадськості.

  Щодо наслідків ліквідації ЖЕКу, то тут взагалі багато чого залежить від кожного з нас.

 4. Олег 29.02.2016 at 23:21

  Палыч, интересно по Тепломереже. Вы имеете ввиду сколько Тепломережа должна Нафтогазу или сколько Тепломереже должен город за школы и садики, за отопление которых Сабов не платил весь период? Насколько я знаю, если Тепломереже заплатят долги, то она легко оплачивает свои перед Нафтогазом. Палыч, уточните какие долги Вы имели ввиду? Кстати Палыч, вот например Відсіч уже два года за отопление своего арендованого помещения не платит нифига, считает, что должны за нее платить другие, как бы за счет других потребителей. Палыч, берите информацию в разных источниках.

 5. admin 29.02.2016 at 23:28

  Олегу — Ви маєте рацію. Очевидно, потрібно показати структуру боргів та динаміку їх нарощування по рокам. Постараємось знайти відповідну інформацію і оприлюднити її найближчим часом. Крім того, ми готові подати інформацію безпосередньо від Бріка...

 6. Санатор 01.03.2016 at 16:07

  Питання до представників Тепломережі:

  1. Скільки на сьогодні КП Тепломережа заборгувало грошей? Кому, за що, по пунктах.

  2. Скільки грошей винні Тепломережі? Хто, за що, по пунктах.

  3. Чи є на господарстві (у бухгалтерії) КП договори з фірмами, які займались у 2014-15 рр. ремонтом дахів на окремих котельнях? А встановленням відеосистеми?

  4. Коли і з чого почнемо санацію?

  Дякую за увагу і чекаю на відповіді.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.