«0»... Повний ноль...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

«0» — така політична вага васильківської «потєшної» опозиції до міського голови В. Сабадаша і депутатської більшості в раді. «0» — таку підтримку у Василькові мають Коля Неділько, Андрій Шевченко разом з своїми господарями та Алою Отрубою.

Повний «0» після провалу їхньої спроби влаштувати акцію протесту проти встановлення МАФу в центрі міста. Скажіть, будь ласка, хто з васильківців купиться на заклики людей, в яких «все обличчя в пушку». І депутат міськради Василь Сіранчук «не купився». Як ми здогадуємося, з тієї ж причини...

«0»... Повний ноль...: 5 комментариев

 1. Прохожий 02.08.2018 at 10:11

  Так что пусть мафы на клумбах стоят? Где же ваши принципы?

 2. Прохожий 02.08.2018 at 12:43

  Админ! Где ваша не предвзятость к комментариям? Справедливый вы наш. Если мой комментарий не будет размещен то я размещу его сриншот на исех доступных Васильковских ресурсах и покажу как вы работаете.

 3. admin 02.08.2018 at 17:30

  Прохожему — назвіть своє справжнє прізвище. Обіцяємо, що залишимо його в таємниці і не розмістимо на всіх доступних васильківських ресурсах.

  Ваш «сриншот» можете розміщати де завгодно, це ваша особиста справа, яка нас не стосується ніяким чином.

  Для «нєпонятлівих» та особисто для «Прохожего» пояснюємо, що в цій публікації мова йде про нездатність організаторів акції організувати хоч що-небудь навіть на такій «гарячій» темі...

  Наша позиція по МАФам — жодного нового МАФу на центральних вулицях міста, встановлені раніше на тротуарах — демонтувати у згідно відповідної постанови Кабміну.

 4. Антивирус 06.08.2018 at 14:42

  Интересна Ваша позиция, — против МАФов , но «топите» за власть которая разрешает их устанавливать?

  Кстати -когда откроются те сараи у почты,особо любознательные могут у доски с документацией узнать фамилии их счастливых обладателей......

 5. Антивирус 10.08.2018 at 18:06

  Ну вот все и узнали...А схемка оказалась до неприличия примитивной ,но(признаю) очень действенной: мэр дал стручку МАФы, тот дал мэру ЖЕЛАЕМЫЕ изменения в бюджет.Все довольны и готовят кармАны под производимый распил.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.