“Злодій на злодію сидить і злодієм поганяє!”

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Першим в переліку питань на 23-ю сесію міської ради, яка відбудеться 4 квітня 2012 року поставлено питання «Про стан боротьби зі злочинністю в м.Василькові».

Сергій Іващенко, Васильківський міський голова

На сесії, можливо, головуватиме Іващенко, щодо якого 27 грудня 2011 року прокурором Київської області Михайлом Вітязем порушено кримінальну справу за фактом одержання службовою особою, яка займає посадове становище, за попередньою змовою групою осіб, хабара у великому розмірі, поєднаного з його вимаганням, за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.268 КК України.

Михайло Вітязь, Київський обласний прокурор

Візуватиме прийняте з цього питання рішення начальник юридичного відділу виконавчого комітету Олександр Крикунов. Як повідомляли ЗМІ, відносно нього Солом’янським райвідділом МВС у м.Києві також порушено кримінальну справу.

Олександр Крикунов, начальник юридичного відділу Васильківської міськради

Як відомо, кримінальні справи порушено проти трьох депутатів міської ради В’ячеслава Савчука, Ігора Мосійчука та Сергія Бевза. А за інформацією, яку ми на разі перевіряємо, до місцевої прокуратури поступила заява про злочинні дії четвертого депутата міської ради.

В'ячеслав Савчук

Ігор Мосійчук

Сергій Бевз

Нас також повідомили, що про стан боротьби зі злочинністю в м.Василькові депутатам розповість начальник Васильківської міліції Валентин Куць.

Валентин Куць, начальник Васильківського РВВС

Саме той В.В.Куць, який вперто не хоче доводити до логічного кінця справи про побиття в центрі міста мешканців Василькова молодиками на чолі з Мосійчуком – правою рукою Іващенка. Недоведена до логічного кінця і кримінальна справа щодо оформлення на підставних осіб земельних ділянок по вулиці Ворошилова з їх подальшим перепродажем.

Що ж виходить? У місті «злодій на злодію сидить і злодієм поганяє», а Присяжнюку і Сабадашу і діла немає, як править у Василькові їх висуванець від «Партії регіонів»?
Здогадуєтесь чому?

Голова Васильківської РДА, Володимир Сабадаш та голова Київської ОДА, Анатолій Присяжнюк

Ridmisto.com.ua

“Злодій на злодію сидить і злодієм поганяє!”: 1 комментарий

  1. Максим 03.04.2012 at 12:49

    Ці всі персонажі позорники «Парії Регіонів»

    Якщо парії влади подобається акі персонажі,значить і презедент і уряд Азарова просо временщии

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.