“КИДАЛО“

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Нарешті людям, які за власний кошт побудували квартири по вул. Сонячній, вдалося повернути житло, незаконно відібране у них міською владою на чолі з Іващенком.
Реагуючи на багаточисельні звернення власників відібраних квартир до вищих посадових осіб держави, відповідні органи змусили васильківську владу повернути людям награбоване. Зроблено було це 5 травня 2011 року. Самого Іващенка на сесії не було — відпочивав в черговий раз за кордоном.
Нажаль постраждали не тільки забудовники, а й люди, яким рішенням виконкому були незаконно виділені чужі  квартири. Крім моральної шкоди вони, можливо, зазнали і матеріальних втрат, які автори цієї афери їм наврядчи відшкодують.
Авторів подібних оборудок у Василькові вже давно називають “кидалами”.

“КИДАЛО“: 4 комментария

 1. Користувач 14.05.2011 at 23:05

  Комментариев нет!

  — А КОЛЫ БУДУТЬ??

  • admin 16.05.2011 at 13:38

   Будуть з часом. Зацікавлення нашим проектом росте серед васильківців і не тільки. Харків, Полтава Житомир — в цих місцях вже знають про наший сайт. І це тільки після першого тижня роботи.

 2. Der Ketzer 17.05.2011 at 02:03

  Дуже шкода ціх людей — ситуація дійсно більше ніж неприємна. І вдвічі неприємніша від того кому намагалися віддати ті квартири. Я був просто шокований.

  Тепер наскільки я зрозумів — 12 квартир вертають їх законним власникам, а три квартири таки привласнюють і віддають «добрим людям»?

 3. Дядя Хведя 17.05.2011 at 10:31

  Эта власть сама себя выбрала в результате фальсификаций. И такой способ ведения бизнеса для них — в порядке вещей. Тому много примеров: и свалка, и продажи коммунальной собственности, коей почти не остальсь, и даже ремонт дорог. Эта оборудка с квартирами — свинство, конечно, но всего лишь капля в море их преступлений.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.