І.Мосійчук — Сергій Іващенко є моїм другом...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Із інтерв"ю І. Мосійчука О. Білозерській.      О. Білозерська — Вас і Ваших побратимів тісно пов"язують з колишнім міським головою С. Іващенком. Подейкують, що навіть Ваше ув"язнення було «підкопом» саме під нього. Чи фінансує він зараз Вашу виборчу компанію?        І. Мосійчук — Сергій Іващенко є моїм другом, одним із небагатьох людей, хто не відмовивася від мене та моїх побратимів після нашого ув"язнення...

 

 

 

І.Мосійчук — Сергій Іващенко є моїм другом...: 5 комментариев

 1. Nazar 26.05.2013 at 19:55

  Да иващенко не кине фашистив, бо дуже хоче керувати мистом, а виберуть сабодажа, и иващенко при дили, а фашисти знов почнуть бити людей, и палити машини !!!!!

 2. Игорь Гаврилюк 26.05.2013 at 22:49

  — Вас і Ваших побратимів тісно пов’язують з колишнім міським головою Василькова Сергієм Іващенком. Подейкують, що навіть ваше ув’язнення було «підкопом» саме під нього. Чи не фінансує він зараз Вашу виборчу кампанію?

  — Мабуть, багато хто очікує, що я буду відмовлятися від своєї співпраці з Іващенком через політичну кон’юнктуру. Оскільки нібито на ньому є великий негатив. Не дочекаються. Сергій Іващенко є моїм другом, одним з небагатьох людей, хто не відмовився від мене та моїх побратимів після нашого ув’язнення. Хоча йому пропонували це зробити. Я точно знаю, що Сергій Іващенко написав заяву про складання повноваження міського голови і склав їх до дня виборів у Верховну Раду 2012 р. Тому пов’язувати його відставку з програшем на виборах регіоналки Засухи не слід.

  Наскільки мені відомо, зараз Сергій Григорович повністю відійшов від політики і займається виключно своїм підприємством. Він є власником одного з найбільших в Україні підприємств по вирощуванню грибів. Це його стихія. Мою виборчу кампанію фінансують – а це дуже невеликі фінанси – деякі васильківські підприємці – мої друзі, а основну агітаційну роботу абсолютно безкоштовно виконують побратими з організації «Патріот України» та Соціал-Національної асамблеї.

  — А білборди з Вами є у Василькові?

  — Нема. Але якби я захотів, вони б висіли. Бо фірма, яка є власником рекламних білбордів, неофіційно належить Іващенку. Я міг би попросити і вони б висіли, але я цього не роблю, бо ціную стосунки з цією людиною, а вони є поза межами політики і нинішніх виборів.

  Саламатов Андрей 30.8.2011, 21:10 Сообщение #171

  Флудер

  Группа: Пользователи

  Сообщений: 6 296

  Регистрация: 13.2.2010

  Из: Васильков

  Пользователь №: 60 754

  ICQ: 3163

  Вы что сомневаетесь что уголовник Мосийчук и радикал Бевз и компания собирались произвести взрыв с поражающим осколочным эффектом на день назависимости ими «выборюванойи» Украины???

  Я не сомневаюсь!

  Так же как вор должен сидеть в тюрьме!

  Так-же и...

  Террористы и больные «национально-вызвольною боротьбою» должны сидеть в тюрьме!

  Всё верно!

  Всё по закону!!!

  А ещё лучше так: «Собакам — собачья смерть!!!»

  аламатов Андрей 19.1.2011, 15:38 Сообщение #411

  Флудер

  Группа: Пользователи

  Сообщений: 6 296

  Регистрация: 13.2.2010

  Из: Васильков

  Пользователь №: 60 754

  ICQ: 3163755

  В городе Васильков действует бандитская группировка возглавляемая рецидивистом Игорем Мосийчуком которая содержится на деньги Председателя горисполкома Сергея Иващенко ...

 3. Arsen 17.01.2017 at 21:34

  Фашисти з банди Мосійчука знову займаються підпалами...

  • Олег 19.01.2017 at 00:22

   А, еще пьют кровь младенцев.

 4. Камеди клаб 17.01.2017 at 23:09

  Арсен,якщо ти АВАКОВ,то спіймай підпальщика,докажи,що він Мосійчук,а потім будеш приз...ти.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.