Із окопів...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Багатьох здивувала дивовижна виборча активність Поповича і Сабова, які протягом останніх років байдуже споглядали за знущаннями, які чинила команда Іващенка над громадою.Сьогодні не можуть не вражати масштаби затрат на їх виборчу компанію, яка обходиться спонсорам цих кандидатів у сотні тисяч гривень. Питання — хто фінансує цих кандидатів? І чи не захоче він повернути кошти після перемоги його кандидата за рахунок громади?..

Із окопів...: 6 комментариев

 1. Олег 29.05.2013 at 19:41

  Сегодня Сабов, уже не зная как привлеч к себе внимание, от «большого ума» облажался на всю страну. Заявил на Украинской правде, что Иващенко привез боевиков с оружием, разместил в Василькове и при их помощи будет фальсифицировать выборы.

  Зявляю на 100 %, что Сабов врет. Боевиков нет и не будет. И причину того, что их не будет на выборах наверное объяснит тем, что разогнал всех на игрушечном самолетике.

  Чего только от большого ума не придумывает Сабов, что -бы стать мером. Но не станет им. Уровень ума Сабова уже смешит весь Васильков.

  • Ирэн 29.05.2013 at 23:20

   Сашенька. но ты ведь смешишь весь Васильков вот уже годков несколько. А сегодня, как кандидат, ты шут в кубе.

   Что же это творится- , ...... твоих выконкомовско-радовских обидели? Это, конечно же, ужасно. Там же интерес твой. И земельно-денежный в т.ч???

 2. Дмитро 30.05.2013 at 07:12

  Цікаво, а чому Сабов не зробив борди з Тягнибоком? Боїться правди щодо своїх фашистських і антисемітських орієнтацій? А хто такий Кличко поза рингом і чому цей бойовик пітримує збитого льотчика? А чи знає Юля Володимирівна, що її красиве обличчя на борді поруч із цим ......м?

 3. Небайдужий 30.05.2013 at 13:41

  Як рядовий житель міста хочу спитати в Поповича та Сабова, де вони були останні 7 років, і що саме Сабов зробив для міста з 1995 року?

  Окремо хотів би запитати у Сабова щодо вчорашньої зустрічі о 19-00 у в/м 11. Особисьо чекав до 19-35, а його не було. Його прихильники-агітатори мотивували це тим, що він десь поблизу і прийде лиш коли закінчиться зустріч на тому ж місці Пашкевича. Виникає слушне питання: «офіцер» злякався Пашкевича чи в солідарність з ним (Сабов у армії був політруком)???

 4. карпо 30.05.2013 at 14:24

  І у Поповича, а тим більше у Сабова буде можливість довести, що вони не байдужі до інтересів громади. Я думаю, що все буде як і було. Сабов ще трохи посвітиться у депутатах, а потім буде займатися телебаченням, а Попович заляже зразу. Боротися це не його формат.

  А Сабадаж доведе це не пізніше як завтра, коли на сесії будуть продавати Іващенку чергові комунальні приміщення.

 5. Дмитро 31.05.2013 at 11:40

  Сабов вже проявив неодноразово свою повну некомпетентність, а Попович — хамство... Невже Василькову знову страждати під ігом різних подібних пройдисвітів і надалі?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.