Яценко Скибу чіпати не буде?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

За нашою інформацією, Яценко критичних матеріалів щодо О.Скиби друкувати не буде. Як відомо, Скиба також отримав квартиру за тією ж адресою, що і Гладкова. Крім того, є документи про виділення  йому земельної ділянки по вул. Тракторній та Скибі Валентині - по вул. Декабристів. При цьому, мешканцям Василькова Олександр Сергійович підписував відповіді, що у місті отримати земельні ділянки неможливо, оскільки немає Генплану та невстановлені межі міста. На  окрему тему для публікації можуть слугувати обставини обрання Скиби на посаду секретаря ради. Не біда, якщо «Тисячолітній Васильків» відмовиться від оприлюднення цієї інформації. Його заслуга уже в тому, що він  поновив інтерес громадскості до зловживань чиновників за часів правління Іващенка. На щастя, сьогодні у Василькові достатньо ЗМІ, щоб всебічно висвітлити цю тему.

Яценко Скибу чіпати не буде?.: 2 комментария

  1. Makedonec 01.07.2013 at 12:09

    А за нашою інформацією, Яценко критични матеріалі щодо А.П.Боровика друкувати буде. Як відомо, Боровик також отримав під час виборчих перегонів певну суму грошових коштів.

  2. admin 01.07.2013 at 13:27

    makedonc (у): коли немає чого сказати, діють по принципу-"сам дурак". Наші користувачі — люди розумні, самі розберуться що тут до чого.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.