Як зноситимуть незаконно встановлені МАФи (продовження 3)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

«...2.8. Витрати на знесення (демонтаж) ТС у випадках, передблачених пунктом 2.1 цього Порядку, покладаються на комунальне підприємство „Комбінат комунальних підприємств“, а в подальшому вони компенсуються власником ТС.
2.9. Демонтовані ТС повертаються власникові після надання відповідних документів, які засвідчують право власності (майнові права), після оплати робіт з відключення від інженерних мереж, робіт з демонтажу, перевезення, розвантаження та зберігання ТС, відновлення благоустрою на місці демонтованих ТС згідно з рорахунками, наданими суб»єктами господарювання, що були задіяні в демонтажі ТС.
2.10. Для власників ТС розмір плати встановлюється та складається наступним чином:
1) за демонтування, завантаження та доставку до місця зберігання ТС — згідно з калькуляцією, наданою суб"єктом господарювання, який безпосередньо здійснював демонтаж (знесення) ТС;
2) за зберігання — в розмірі одного неоподаткованого мінімуму доходів громадян за добу зберігання;
3) за відключення від інженерних мереж — згідно з калькуляціями, наданими суб"єктами господарювання, які безпосередньо здійснили (виконали) відключення;
4) за відновлення благоустрою на місці демонтажу (знесення) ТС — згідно з калькуляцією, наданою суб"єк5том господарювання, який виконав роботи з відновлення благоустрою.
2.11. Після закінчення передбаченого чинним законодавством терміну зберігання примусово демонтованих ТС, власники яких не з"явилися за їх поверненням та не сплатили витрати, передбачені лунктом 2.9 цього Порядку, рішення щодо їх подальшого використання приймає виконавчий комітет Васильківської міської ради відповідно до вимог діючого законодавства України".

Підпис О. Скиба.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.