Що робив Іващенко в суді по справі « Васильківських терористів»?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні ввечері «5 канал» показав відеорепортаж з залу засідань Києво-Св"ятошинського суду, який о 15.00. сьогоднішнього дня мав розпочати чергове засідання по справі «Васильківських терористів». За інформацією Каналу, через протести опозиційних нардепів Мірошниченка із свободівцями та інших, судове засідання не розпочалось і було перенесено на завтра. В показаній Каналом картинці з залу судових засідань, серед присутніх там осіб, васильківці із здивуванням впізнали відставного мера Василькова Іващенка.

Що робив Іващенко в суді по справі « Васильківських терористів»?.: 6 комментариев

 1. Nazar 24.12.2013 at 13:44

  О иваха з подчинеными недилько, харченко, и слишен голос паджо!!!!

 2. Гуманіст 26.12.2013 at 07:58

  Прийшов підтримати полоненних патріотів Мосійчука, Бевза і Шпару! Окрім Іващенка там ще був Ляшко і Лозовий, Мірошніченко, Андрій Павловський, Мохник і Бублик. Всі люди доброї волі окрім покидьків які дали лжесвідчення у цій справі підтримують політвязнів! СВОБОДУ ПАТРІОТАМ!

 3. Кум 26.12.2013 at 11:26

  Єдиним доказом, який ці фальсифікатори використовують проти мене, Сергія Бевза та Володимира Шпари є покази свідка Олександра Крикунова. Цей свідок знаходиться під шаленим тиском СБУ. На нього відкрито кримінальне провадження за зберігання зброї та СБУ достеменно відомо, що Крикунов Олександр Володимирович з 2003 по 2011 рік очолював організоване злочинне угрупування, до складу якого входив його син Дмитро. Протягом всіх цих років Крикунов та його подільники займалися так званою “обналічкою”, тобто допомагали і безпосередньо здійснювали розкрадання бюджетних коштів в особливо великих розмірах. Я особисто бачив як Крикунов в день конвертував по декілька мільйонів гривень, передаючи їх посередникам корумпованих чиновників. Розкрадання бюджетних коштів, яким займався Крикунов було давно відоме працівникам СБУ, тим більше, що суб’єкти підприємницької діяльності, контрольовані Крикуновом конвертували кошти вкрадені з бюджету ЄВРО-2012, а саме з будівництва стадіону “АРЕНА-Львів”. Ще раз наголошую, що про всі ці злочинні дії Крикунова було відомо працівникам СБУ. Я не виключаю, що саме вони і покривали Крикунова в його злочинній фінансовій діяльності. Окрім цього, я хочу повідомити суду, що мені відомо про причетність Крикунова О. В. до фальшування виборів до Верховної Ради України на 94 виборчому окрузі як в 2012 році, коли результати виборів не змогло встановити ЦВК, так і до підкупу виборців в грудні 2013 року. Тому свідчення Крикунова, який знаходився і знаходиться в орбіті фінансових інтересів деяких офіцерів СБУ не варті зламаної гривні. Якби йому сказали, то він би свідчив і про вбивства президента Кенеді, і про отруєння президента Ющенка і про те як космічні кораблі “бороздят” простір сусідніх галактик. Я не хочу виправдовуватися, тим більше повторюся, не маю жодних ілюзій. Вступаючи в борню з злочинною системою я знав на що іду. Але навіть у страшному сні я не міг уявити, що моя країна повернеться до сумних традицій 1937-ого року, коли фальшується кримінальні справи проти політичних опонентів, коли на вулицях до напівсмерті б’ють журналістів, коли купка чужинців і запроданців грабує і знищує мій народ. Мене і моїх побратимів судять за політичні переконання, за нашу принципову життєву позицію. Ми стійко сприймемо будь-який вирок, адже винесений він буде не іменем України, а за вказівкою банди, яка є ворогом моєї Нації, мого народу, моєї України. Слава Україні!

 4. Nazar 26.12.2013 at 19:54

  Иващенко своих побратымив , членив патриот не кине , Слава героям, Слава Иващенку!!!!

 5. Гуманіст 27.12.2013 at 05:01

  Назарчик, а шо тобі до того?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.