Що криється за ініціативами Бріка?.. (оновлено 03.08.)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

03.08. Вчора на спільному засіданні депутатських комісій за участю міського голови продовжився розгяд пропозицій Бріка щодо реорганізаії КП «Васильківтепломережа». Ми були надзичайно здивовані тим, що ні Брік, ні депутати не сказали жодного слова про те, що без всеохоплюючого аудиту фінансової та господарської діяльності «Тепломережі» та доведення його результатів до громадськості, реорганізація «по — Бріку» швидше нагадуватиме операцію «кінці в воду».

01.08.Вчора в рамках підготовки до наступної сесії міської ради, на профільній  комісії,яку очолює депутат В. Марков, серед інших розглядалися пропозиції директора КП «Васильківтепломережа» щодо реорганізації цього підприємства. Суть його пропозицій зводилася до створення на базі «Тепломережі» восьми підприємств із власними рахунками і підпорядкування їх управляючій компанії. Основною метою такої реорганізації, за словами Бріка, є удосконалення системи керівництва та полегшення отримання кредитів для покращення технічного стану конкретних об"єктів.

Такі пояснення Бріка присутні на комісії депутати визнали недостатньо переконливими. У багатьох склалося враження, що справжня мета реорганізації по-Бріку зовсім інша. Таке враження склалося і у нас. На нашу думку, приймаючи рішення щодо такої реорганізації «Тепломережі», необхідно врахувати не тільки технічну чи фінасову сторону цього питання, а й сприйнятя її населенням міста. При чому, остання складова не менш важлива, ніж інші. Як відомо, сьогодні у Василькові довіри до Бріка немає. Згадаємо лише реакцію васильківців на знамениту інструкцію Бріка щодо відшкодування споживачам плати по завищеним тарифам. Далі. Чи варто вдаватися до такого радикального кроку напередодні опалювального сезону. До того ж є і інші, більш комплексні пропозиції щодо покращення роботи всього комунального господарства.

Все вищесказане, а також деякі інші обставини, про які ми поговоримо дещо пізніше, наштовхують нас на думку,що за пропозиціями Бріка може стояти щось інше, ніж те, що декларується. Продовження цієї теми на нашому сайті дивіться найближчим часом, запрошуємо всіх до її обговорення.

Що криється за ініціативами Бріка?.. (оновлено 03.08.): 3 комментария

  1. Nazar 03.08.2013 at 13:34

    Просто бриг хоче по вказивци иващенка привахватизувати тепло мережу????

    • Олег 07.08.2013 at 00:29

      Назарчику, твоя злость на Иващенка наводит на мысль, что в свое время ты нахапал от Иващенко денежек больше чем кто-либо. Больше не получается? Ню ню. Тогда засоряй воздух дальше.

  2. ИГОРЬ ГАВРИЛЮК 04.08.2013 at 21:54

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.