Щоденник влади,...чи опозиції?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На одному із васильківських сайтів депутат міськради Сабов заявив про плани створення місцевою опозицією «Щоденника васильківської влади», в якому будуть висвітлюватись корупційні дії керівництва міста та інших місцевих чиновників. На нашу думку, було б також доцільним паралельне утворення «Щоденника васильківської опозиції». Хоч би тому, щоб люди знали , хто з їхніх земляків знаходиться в опозиції до Сабадаша. А то ховаються всі за чужими прізвищами та «нік,ами».

Опозиціонерів до Іващенка васильківці знали в обличчя. Щодо нинішньої опозиції, то невідомо, чи вона є, чи її немає. Бо жодного заходу, проведеного нинішніми «опозиціонерами» мешканці міста ще не бачили...

Щоденник влади,...чи опозиції?.: 2 комментария

  1. Владислав Марков 12.09.2013 at 11:47

    «Щедрейший» подарок васильковчанам от партии, руководителями которой являются обладатели миллиардов долларов — «щоденник» )) Не спортплощадка, не тренажерный зал и даже не баскетбольный мяч в школу, а... «щоденник»... Очевидно, в «щоденнику» будут ставиться оценки мудрых учителей-олигархов и в конце недели обязательно распишуься родители: Кличко и Палатный )))

  2. Олег 14.09.2013 at 22:18

    Интересно с кого начнут дневник? С бывших, теперешних или вообще с истории, и про всех вспомнят.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.