Чому Присяжнюку не вірять...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Останнім часом голова Кода А.Присяжнюк регулярно робить заяви та звернення щодо виключної відповідальності опозиції за нинішні події в Україні. Одночасно Анатолій Йосипович стверджує про титанічну роботу влади на благо народу України і Київської області зокрема. Так, у своєму відкритому листі до громадських організацій та політичних сил Київщини він пише: — «...постійний діалог влади і громади всіх рівнів Київщини дав змогу створити територію стабільності, територію без насильства...». Очевидно, А.Присяжнюк сам прекрасно розуміє, що переважна більшість тих, до кого він звертається не розділяє таку оцінку сьогоднішньої ситуації в області. На нашу особисту думку, всі ці заяви і звернення мають на меті показати його лояльність і вірність Президенту, щоб таким чином зберегти посаду. Проте, мабуть, і в Адміністрації Президента за її нового керівника прекрасно знають, яка причина вивела мешканців Київщини на Євромайдан, і що саме вони складають значну частину протестуючих проти влади на столичних вулицях...

Чому Присяжнюку не вірять...: 6 комментариев

 1. Сорока 03.02.2014 at 12:32

  «мешканці Київщини...... і що саме вони складають значну частину протестуючих проти влади на столичних вулицях…»

  Ого, адміне — звідки такі подробиці?

  Чи звідти, звідки дані і про мульйони васильківців, котрі кожну божу неділю виходять до памятнику декабристів буцімто на «спротив»?

  Був недавно на цьому сходовищі, думав що там (по декотрим заявам) будуть вести розмову про наше В/М — але ж нічого подібного. Хіба оті 2-3 десятка молодих та охочих до влади боксерів-ударівців, приїхавших з Путровки та Глевахи та пара-трійка тутешніх провокаторів та політичних повій і є громада міста?

  Я розумію — після гетьківивладу наші місцеві херої біжаить потім до керманичів з відео та фото звітами та заробляють собі на сало, для Сабова та Гаврилюка(до речі — бувших комуняк-політработніков) це і є зараз основна прибуткова робота. Але ж до чого тут громада міста? Особливо потішило «побиття та насильство» злочинної влади над виставленою на сходняку автівкою.Так аккуратно знущалася , що як на мене — ніяких великобюджетних ремонтів не заподіяно — побите стікло легко і недорого міняється, блокфари — теж не проблема. А щодо кузова то (о диво) — ні царапинки, ні вмятинки.Видно — бюджет замовників не дозволив такіх витратів .

  Так що, дорогі мої земляки — ходіть на наступну неділю знову до майданутих — і буде їм щастя. А чи буде щастя Вам?

 2. Иван Иванов 03.02.2014 at 19:49

  Хай там сайт заблокували , а двері в квартирі Боровика теж заблокували ? Доречі , сьогодні адмін щось грозився розповісти про тих , хто заблокував сайт . А то дивлюсь з периляку аж повідомлення зникло .

 3. admin 03.02.2014 at 19:55

  Ивану Иванову: — вирішили питання цивілізовано, знайшли порозуміння.

 4. Иван Иванов 03.02.2014 at 19:57

  Більше блокувати не будуть ?

 5. Дмитро 04.02.2014 at 10:20

  Анатолій Йосипович — єдиний гарант стабільності на Київщині. Його конструктивна робота викликає лише позитивну реакцію більшості населення, на відміну від провокаторів, які дестабілізують ситуацію у нашому місті, намагаються готувати тут черговий плацдарм для прийому десантури із США! Не дамо перетворити своє місто на базу НАТО! Геть проплачену «п'яту колону» «збитих льотчиків»!

 6. admin 04.02.2014 at 12:50

  Дмитру: — про Анатолія Йосиповича ви дуже вдало пожартували! Відразу згадались 30 000 голосів, вкрадених на нещодавних виборах на користь кандидата, якого дуже підтримував Присяжнюк. Тоді ця історія набула широкого розголосу не тільки в Україні, а й за кордоном. В результаті постраждала репутація Президента і Держави.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.