Чи була апеляція?

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

19 грудня 2012 року Васильківський міськрайонний суд своєю постановою зобов'язав виконавчий комітет Васильківської міської ради розглянути питання про реєстрацію ГО «Фортеця» та прийняти рішення про реєстрацію чи відмову в реєстрації організації.

26 грудня 2012 року перший заступник міського голови Олександр Скиба письмово повідомив представнику ГО «Фортеця» Юрію Дергунову про те, що виконком розгляне це питання після завершення оскарження в апеляційному порядку постанови Васильківського міськрайонного суду.

За інформацією Ю.Дергунова вказана постанова з 2 січня цього року набрала законної сили.

Так чи була апеляція виконкому? Бо якщо апеляції не було, то надання  Скибою інформації, яка не відповідає дійсності може стати приводом для  притягнення його до відповідальності згідно чинного законодавства.

Проект відповді Скиби підготував керуючий справами виконкому В.П.Шевченко.

Чи була апеляція?: 3 комментария

  1. Игорь Гаврилюк 20.01.2013 at 19:43

    Не было апелляции! Скибе не когда ,за изготовлением и установкой табличек на дверь в бывший кабинет Иващенка!!! В.П.Шевченко занят «пакованием» чемоданов перед тем,как не «доработав» при Ивахе до пенсии ,освободит кабинет управляющего делами исполкома!

  2. Небайдужий 21.01.2013 at 16:20

    Та Скибі потрібно не таблички виготовляти, а почистити дороги та позбивати сосульки на дахах! А Шевченку за те що був начальником виборчого штабу партії Регіонів, разом з гоп-компанією Мартинюком та Крикуновим, пора на нари.

  3. Кукусик 22.01.2013 at 20:44

    Интересно а почему исполком всё таки тянет с реестрацией ОО Фортеця?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.