Чи буде «прокурорський скандал»?

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На протязі останніх років Васильків прославився на всю Україну багаточисельними скандалами – земельними, квартирними, корупційними, виборчими, терористичним. Все це в решті-решт привело до відставки одіозного Іващенка, діяльність якого ганьбою впала на авторитет Партії Регіонів.
Сьогодні назріває ще один скандал – «прокурорський», який має всі перспективи вийти далеко за межі Василькова. Справа в тому, що Васильківська міжрайпрокуратура до цього часу так і не надала відповіді на звернення міської ради та окремих депутатів про законність підписання О.Скибою розпорядження про скликання сесії міської ради 5 лютого цього року. Якщо такої відповіді не буде в понеділок, то у громадськості міста може скластися враження, що така позиція міжрайпрокурора Я.Стрелюка «визначена» питаннями, які винесені на розгляд незаконно скликаної сесії.
Безумовно все, що відбувається навколо скликання сесії Скибою, буде доведено до Адміністрації Президента, фракцій політичних партій у Верховній Раді, голови Уряду Азарова, Генерального Прокурора та інших керівників правоохоронних органів. І, звичайно, до засобів масової інформації.

Чи буде «прокурорський скандал»?: 5 комментариев

 1. Андрей Саламатов 02.02.2013 at 14:33

  Анатолий Павлович, кто вы такой чтобы что-либо оглашать от имени «громадськості міста»???

  Вы обычный «интернет троль» собственного сайта.

  А.С.Скиба имел право созвать 36-ю сессию Васильковского горсовета на основании распоряжения Татьяны Гладковой № 9-к от 08.01.2013, привожу текст распоряжения:

  «В зв’язку з тим, що я, ГЛАДКОВА Тетяна Анатоліївна, виконуючий обов’язки Васильківського міського голови з 08 січня 2013 року перебуваю на лікарняному, виконання обов’язків виконуючого обов’язки Васильківського міського голови покладаю на СКИБУ Олександра Сергійовича, першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.»

  • Небайдужий 02.02.2013 at 18:42

   Саламатов, тобі що вже набридло бути і Лейбою, і Сонькою, протрезвів і вирішив вилізти до людей. А з приводу прокурорського скандалу, якщо не буде реагування нашої прокуратурі, та обласної, громада міста звернеться і до Генеральної, а ті порядок наведуть.

 2. Dron 02.02.2013 at 17:30

  Вже такого троля як Ви, пане Саламатов, ще пошукати потрібно. Чемчикуйте на свій портал новин і там спілкуйтеся сам з собою скільки влізе.

  • Андрей Саламатов 02.02.2013 at 23:23

   Кто ты такой?

   Шавка подзаборная?

   Ты безликий, не можешь мне советов давать!

   Ты никто, т.к. прячешься от людей!

   А я личность, т.к. обнародую свои мысли открыто и от своего имени!!!

 3. Nazar 02.02.2013 at 18:54

  Потрибно на сессию запросити телебачення, интер, тви, стб, и щоб вся громада пришла и вимагала депутатив проголосувати за вид ставку виконкому начоли з тарифщиком — скибою!!!!!!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.