Хто і чому «добиває» Васильків?

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Дивні речі відбуваються у Васильківській міській організації Партії регіонів, яку очолює голова РДА Володимир Сабадаш. Замість того, щоб працювати на авторитет своєї партії, він з маніакальною наполегливістю дискредитує партію влади на Васильківщині. Достатньо згадати обставини висунення на посаду міського голови Іващенка та фальсифікацію результатів місцевих виборів у Василькові у жовтні 2010 року.

У місті добре пам'ятають, хто представляв Партію регіонів у міській виборчій комісії. Не кажучи вже про виборчий скандал 2012 року, який прогремів на всю Європу.

А чого варті масштабні корупційні справи стосовно наближених до В.Сабадаша осіб — селищного голови Калинівки Віталія Скрипки та ще одного, який заподіяв шкоду державному бюджету на 2,3 млн. гривень.

Дивись тут.

У громадськості виникають закономірні питання

1 — чи причетний до цих справ сам Сабадаш?

2 — якщо не причетний, то чи по праву він займає посаду голови РДА?

Але особливо вразила Васильківців позиція голови партійної організації ПР В.Сабадаша, щодо відставки секретаря Васильківської міськради, члена ПР Гладкової Т.А.

Як відомо, остання виконувала обов'язки міського голови у зв'язку з відставкою Іващенка. Виконувала так, що люди у Василькові почали казати, що і у Партії регіонів є нормальні люди. А представники громадськості та політичних партій одноголосно підтримали Гладкову, позитивно оцінивши її діяльність на посаді секретаря ради та в.о. міського голови.

Чому ж в такому випадку В.Сабадаш не підняв голос на захист свого однопартійця?

Чи може він був одним із співорганізаторів зібрання «ковбоїв» у «Боліварі»? Проте, що тут говорити. Кажуть, що Сабадаш — кум Іващенка. А для васильківців цього достатньо, щоб зробити висновки.

Чи зробить свої висновки вище керівництво ПР та голова КОДА, покаже час. Але відкладення вирішення цього питання, на нашу думку, межує зі злочином проти громади «обезголовленого» міста Василькова.

Хто і чому «добиває» Васильків?: 6 комментариев

 1. Gastrit 07.02.2013 at 16:40

  «... Іващенко був моїм кумом...»

  С.М. Морозюк, 2012

 2. Nazar 07.02.2013 at 16:45

  Иващенко , сабодажу, ,скиби , Да им давно плювати на людей , мишала им гладкова красти землю( пакетом) , красти гроши з комунальних пидприемств( з кишень василькивцив), запугали и заставили заяву написати, бо вони команда( банда) родичив!!!!!!!!

 3. Толік 07.02.2013 at 19:48

  Про який саме гріх і яку душу йдеться? вівці разом з мояхатазкраєвцями повстануть? чи може хтось влаштує показатєльну казнь?

 4. Небайдужий 08.02.2013 at 12:37

  З цієї ссилки www.pravda.com.ua/rus/art...13/02/8/6983115/ все зрозуміло і ясно. хто добиває Васильків.

  Ставлять чи наближених чи своїх родичів. (племінник Сабадаш)

 5. иван иванов 08.02.2013 at 15:34

  Насколько мне известно Сабадаш некогда не был племянником .Они сослужывцы это да .

  • Nazar 08.02.2013 at 18:24

   И иващенко не кум , и куць не кум , чого тоди присяжнюк його так пхает, невже носить??? Я в це неповирю???????

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.