Хто у Василькові господар?

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

... -грізно запитав Володимир Іванович.

Члени фракції Партії регіонів у Васильківській міськраді довго ділилися враженнями після «накачки» у голови Васильківської міської організації ПР, голови РДА В.Сабадаша. За хвилею обговорень та пересудів, які викликала ця зустріч у «начальства», важко встановити що ж там було насправді.

По крихтах того, що до нас дійшло, нам вдалося встановити, що Володимир Іванович, начеб-то, грізно розпікав своїх підопічних у міськраді за «неправильне» голосування на останній сесії міської ради. Як ми можемо передбачити, гнів Сабадаша могло викликати те, що на сесії фракція підтримала деякі питання колишнього мера Іващенка.

Не можемо ж ми допустити, що голова РДА міг розпікати своїх партійних колег за те, що вони заблокували прийняття  десятків сумнівних земельних рішень та вирішили направити матеріали комісії щодо перевірки законності встановлення МАФів до правоохоронних органів.

Хто у Василькові господар?: 2 комментария

  1. Nazar 07.04.2013 at 17:16

    Мени чомусь кажется навпаки , тому що, не пидтримали питання ивахи , як не як кум сабодажа, тому и дали наганеяй депутатам миста, щоб голосували як скиба , а вин смотрящий вид кумив!!!!!!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.