У Військовому містечку псують під"їзди?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

За повідомленням у «Васильків-інфо» , Компанія «Бест» у військовому містечку прокладає комунікаційні мережі без погодження з мешканцями будинків. При цьому, начебто, псується зовнішній вигляд під"їздів. За тим же повідомленням, дозвіл на проведення робіт «Бесту» дав директор ВККП Оголодний. На нашу думку, ГО  « Фортеця» повинна в найкоротші терміни організувати обговорення цього питання на зборах мешканців В/М. Адже вони, а не Оголодний сплачують немалі кошти за утримання своїх будинків. Крім того, цей факт ще раз переконливо засвідчив правоту тих, хто підтримує утворення ЖЕКу у В/М, який успішно працював до останньої реорганізації комунального господарства міста.

У Військовому містечку псують під"їзди?.: 3 комментария

  1. Олег 24.09.2013 at 22:05

    Видел на «Щит и меч» собрание «Фортецы» в спортивном зале школы. Как то скучновато. Маловато что-то для обсуждения. Жаль. Вроде и компания хорошая собралась, но как то скучно.

  2. Гром 24.09.2013 at 22:32

    «Бест» він і є бест! Щоб не було там усяких не-бестів тіпа Кристалів та Рубіконів Може тільки трошки Міхи ВТМа ще дозволять

  3. Олег 24.09.2013 at 23:04

    Кроме Беста, еще одна интернет конторка в город зашла. Гаврилюк очень рекламирует. Интересно, а какая из всех заплатит всяким проплаченным общественным деятелям. Чтоб так. Всех критиковали везде, а умную конторку низзя. Кабеля прокладывают по парадным все. Но про кого-то будут молчать.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.