Точка зору...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Багато людей у Василькові поділяють думку про те, що якби на місці Сабадаша продовжував бути Іващенко, сьогодні громада уже б «окупувала» приміщення міськвиконкому...

Точка зору...: 23 комментария

 1. Олег 25.01.2014 at 22:17

  А, якби Попович или Боровик? Админ, Иващенко не идет в то помещение. И Иващенко вышел из Партии Регионов. Взял и вышел, как многие другие.

 2. admin 25.01.2014 at 22:28

  Олегу: — ось бачите, тут у нас з вами одна точка зору — « взял и вышел». Не перестаєм захоплюватись точністю ваших формулювань...

  • Олег 25.01.2014 at 23:48

   А, Иващенко, кстати, человек довольно решительный. Решил и сделал. Может после сегодняшнего дня это уже не так страшно — выходить из Партии Регионов. А неделю назад это был очень смелый поступок. Кстати в Василькове вроде бы больше никто из правящей партии за последние два месяца не вышел. Поддерживают наверное линию партии? У каждого свое видение.

 3. ЯКІВ 25.01.2014 at 23:33

  Адміне, Ви на 100% праві, але порівнювати справжнього професіонала з тим жалюгіддям, яке тільки тим і займалось, що розкрадало комунальне майно і бюджетні кошти, наживаючись за рахунок мерського крісла, вважаю недоречним.

 4. Витязь 25.01.2014 at 23:45

  Якби Іващенко залишався мером то міська рада вже давно б підтримала Народну Раду а не розглядала галіматью Сабадаша на підтримку режиму!

  • Олег 26.01.2014 at 13:03

   Не вписываеться в твое мнение только одно — галиматью на поддержку режима не поддержали депутаты, которых всегда обвиняли к близости к Иващенко : Сергеев, Мартынюк, Нередько, Пальоха, а сам Иващенко вместо поддержки режима вышел из ПР.

 5. admin 26.01.2014 at 14:00

  Олегу: — Жодній партії підтримка Іващенка не потрібна. Він настільки скомпроментований, що тільки псуватиме репутацію будь-якої політсили, яка наважиться його прихистити. Щодо виходу Іващенка з ПР, «Олег» абсолютно прав — спочатку «взяв», потім вийшов. Щодо намагань Крикунова і Саламатова обілити Іващенка, то це марна справа. По-перше, у них у Василькові така ж репутація, як і у відставного мера; по-друге, пам"ять у васильківців не така коротка, як дехто вважає.

  • Олег 26.01.2014 at 18:11

   Насколько, я знаю Иващенко тоже никакие партии не нужны. А, по поводу репутаци, то, наверное Крикунов рыдает как крокодил. Кстати, у Анатолия Павловича Боровика она тоже не безгрешная. Может Вы знаете честных и бескорыстных? Имена праведников в студию. Только себя не добавляйте. Память у всех есть.

   И вообще, Админ, чего Вы такой нудный? Нужно понять и простить. Я, например, ни на кого не злюсь. Вот знаю про всех и всех понимаю. Кстати, готов помочь в выгодном освоении краденого. Вам помочь?. У Вас ведь краденого не мало.

   Ну как праведников знаете?

 6. 08600 27.01.2014 at 12:51

  Підтримую думку ГО РМ. Переконаний, що зараз Сергій дуже задоволений тим, що він «написав» заяву про відставку. Крім того, у четвер саме його люди провалили голосування в раді рішення про підтримку заяви облради.

 7. Сорока 27.01.2014 at 16:05

  І шо там робить — в приміщенні виконкому?

  Це вам , адміне, там хочется бути як на робочому місці — але ж ви чудово знаєте, що займання посади в цій будівлі для захватчиків не пропонують.

  А чи дадуть цю посаду вам ті , хто рветься до влади зверху задіючи вже такі формування як «СС»та «УПА»(нічого не нагадує?) — це велике питання.

  І не вважайте — що пара-трійка відморожених на площі міста біля перекошеної палатки та попід памятником декабристам є громадою міста.Люди не підтримують насильство та безлад, а котрим це подобається — задумайтесь,,,,, бо спитаємо,прийде час

 8. Кристофор 27.01.2014 at 23:23

  Слідкуючи за Вашими коментаріями, роблю висновок , що Іващенко вважається декому , як примара. Його вже ( а може тільки), як року не має , а він Вам всім — посіпакам ,підлабузникам, спати й жити спокійно не дає.

  • Олег 28.01.2014 at 20:16

   Помнят. Боятся.

 9. 08600 29.01.2014 at 11:55

  Олег, и помним, и боимся. А главное переживаем о здоровье вашем. Как оно? Ничего не беспокоит? А то ведь отвечать за содеяное в любом случае прийдеться, и за хорошое, и за плохое.

 10. ЯКІВ 29.01.2014 at 18:18

  Крикунове, де зараз твої колишні друзі-захисники? Мабуть більшість з них вже друзями тобі не являються, і я не маю на увазі Мосійчука з бойовими побратимами, на яких ти стукав у суді, щоб уникнути особистого покарання. У цих хлопців з тобою буде особистий розрахунок, а може і опосередкований, хто знає? Я зараз маю на увазі тих ситуативних друзів по колишньому корупційному бізнесу, які побачили в тобі такби мовити не дуже чесну та порядну людину в рамках Івахиного кодексу: срєді воров. Також усі ці «друзі» розуміють, що ти на серйозному гачку, і при нагоді будеш зливати усіх, кого попросять, або кого сам будеш вважати за необхідність здати для отримання особистих вигод або знову ж таки уникнення справедливої кримінальної відповідальності. Якщо ти думав, що зможеш киданути всіх мешканців Василькова, сфальсифікувавши їх волевиявлення, і уникнути відповідальності, то хочу тебе розчарувати, відповідальність буде і перед законом і перед людьми, об які ти зазвичай звик витирати ноги.

 11. Олег 29.01.2014 at 23:35

  Ну ты, Яша нудный.

 12. Баба Параска 03.02.2014 at 12:46

  Хлопці, не зважайте, саша-фуфлижник ще не до кінця розуміє серйозність ситуації. Потрібна адаптація. Йому ж якісь там авторитети обіццяли прощення всіх земних гріхів і «жєлєзобєтонну» підтримку штанців у судах. Я не здивуюсь, коли побачу цю кровосісю в армії напівтверезих гопників і тітушок, покликаних захищати воровський общак від праведного гніву добросовісних платників податків. Скоро, Саша, тебе і твою компанію буде судити народний суд, який врахує всі ваші діяння, і ви, як справжні вороги і окупанти українського народу, відповісте за все...

  • Олег 03.02.2014 at 21:18

   Тебе не говорили еще, что сначало начнут спрашивать со своих мошенников, которые крысили деньги из общака своих и прикрываясь идеалами нации просто и банально крали абсолютно все. Так логичнее, честно почистить ряды, а потом с инакомыслящими разбираться.

   Палишся ты бабка — «окупанти українського народу» Че псевдо поменял? Случилось что?

   Кстати с Яшей тоже спалился. Думаешь в двух ипостасях убедительнее?

 13. Баба Параска 03.02.2014 at 21:45

  Саша, зпитають з усіх, і всі відповідатимуть, кожному своє...

  • Олег 03.02.2014 at 23:23

   Ты не безнадежен. Очень хорошо, что ты это понимаешь.

 14. Яків 04.02.2014 at 13:51

  Саша, буду з тобою чесним. Ти правий. Баба Параска дійсно моя друга, як ти виразився, іпостась. І ця іпостась була покликана лише для того, щоб ти зрозумів, що твої крючкотворні методи і хуцпа можуть бути направлені проти тебе самого, як колись були направлені проти твого колишнього друга. Пам"ятаєш старе прислів"я: клин клином вибивають. Маєш також пам"ятати, що людям дуже не подобається, коли об них ноги витирають. Також хочу сказати, що все, що було написано від імені Баби Параски і Якова — чиста правда і тобі це відомо. Далі буду писати від імені Якова та не буду використовувати псевдонім Баби Параски, бувай здоровий.

 15. Олег 04.02.2014 at 22:18

  Ну, что ж раз от имени Якова, ты писал чистую правду, то этот твой пост от имени Якова от 25.01.2014 в 23:33 в этой же теме для тебя тоже правда?

  ЯКІВ: 25.01.2014 в 23:33

  «Адміне, Ви на 100% праві, але порівнювати справжнього професіонала з тим жалюгіддям, яке тільки тим і займалось, що розкрадало комунальне майно і бюджетні кошти, наживаючись за рахунок мерського крісла, вважаю недоречним»

  Ты опять перестроился, опять в политике, опять лезешь ближе к власти, любой.

  Ты был хороший учитель по вытиранию ног, жаль, что я поздно это понял. Тебе не понять, но меня: ни политика ни власть не интересуют. А, ты ноги продолжаешь вытирать даже об тех кто тебя содержит и тянет на плаву. Жизнь тебя не учит и на тебя все очень похоже.

  Делай выводы на досуге. Тебе не хворать.

 16. Яків 05.02.2014 at 01:09

  Крикунове, за тобою і твоїм покровителем вже тягнеться такий кримінальний хвіст, що скоро доведеться віддати все що обналічили й накрали. Люди все пам"ятають, і як вибори робились, і як гроші відмивались. Покривати ваші злочини скоро буде нікому, а от багато нових подробиць, із прокручених вами афер, спливе на поверхню, і тоді побачимо, хто буде на плаву, а хто буде тонути у власному лайні...

  • Олег 05.02.2014 at 21:22

   Яшенька вопросик наметился из твоего поста от 29.01.2014 в 18:18, цитатку вставлю — «Мосійчука з бойовими побратимами» — не вспомнят. Афер у тех не было, у «власному лайні» тебе не тонуть, тебя как «злочинів ніхто не покривав», к выборам никак не причастен? Все забыл?

   Яшенька, ну ладно, Крикунов сволочь. Покровитель такой же. А, кто хороший Яшенкьа?. Чего ты все бурчишь. Может кто-то (по твоему мнению) есть хороший? Не аферист, в «лайні тонути не буде», «злочинів не скоював»?

   Яшенька попробуй о позитиве. Скажи кто хороший з «бойовими побратимами»?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.