Технічні обійдуться нам в 2 мільйони...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Голова ЦВК Охендовський заявив, що велика кількість кандидатів в нардепи на грудневих перевиборах до ВРУ, приведе до збільшення витрат на їх проведення майже на 2 млн. грн... Водночас він висловив надію, що багато кандидатів тверезо зважать свої можливості і знімуться з реєстрації. На нашу думку, можуть тверезо зважити свої можливості Пацало, Агеєв, Бурсова та інші наші славетні земляки, які раніше висловили бажання бути нардепами...

Технічні обійдуться нам в 2 мільйони...: 7 комментариев

 1. [email protected] 20.11.2013 at 19:26

  А сколько нам обошолся гениальный Боровик на выборах 2012 ? И почему этот земляк не снял своей кандидатуры ? Или грузины не дали ?

 2. Гуманіст 20.11.2013 at 20:54

  Так, що Боровик був технічним кандидатом на місцевих виборах? А чиім?

  • ПЕТРО М. 20.11.2013 at 21:34

   Бригинець: Романюк потенційна тушка

   Депутат Верховної Ради України від фракції «Батьківщина» Олександр Бригинець вважає, що Віктор Романюк єдиний хто може стати тушкою, якщо пройде в парламент.

   Таку думку він висловив під час обговорення на своїй сторінці у Facebook.

   “Щодо тушок… Справді, єдинийй, хто теоретично може стати тушкою – це Романюк. – написав політик та додав, – Є ризик, що депутат зрадить? На жаль, як показав досвід, є…”

   Зазначимо, що аналітики називають головним спонсором Романюка депутата від Батьківщини Бондарєва, який за чутками вже давно співпрацює з Банковою і є “перекупником” усіх тушок в опозиції.

   Нагадаємо, Віктор Романюк є кандидатом в нардепи по проблемному 94-му округу. Він вже рік проживає в Італії через кримінальне переслідування на території України. Романюк вимушений був покинути межі України через проблеми зі своїм бізнесом, а саме – заводом “Індар”. Нині кандидат від “Об’єднаної опозиції” проживає в Мілані.

 3. Nazar 20.11.2013 at 21:38

  А паджекидзе з лионским ( гуманисти) не техничные , воны помичники по выборах , то у Иващенка , то у сабодажа !!!!!

  • Олег 20.11.2013 at 22:59

   Шото не видел я ни Лонского ни Панджакидзем возле Сабадаша и Иващенко. Претензии по данным помощникам к Мазепе пожалуйста.

 4. [email protected] 20.11.2013 at 22:20

  Не включай дурку . Это не кому не интересно . Сменяй пластинку . За что тебе платит Мазепа ? Он же тебе говорил — не трогай Руслана Лонского ,пока все не утихнет .

 5. Гуманіст 21.11.2013 at 00:00

  Послухайте нешановні Гуманіст до Панджакідзе а тим паче Лонського жодного відношення не мае! Ви ж добре знаете Гуманіста

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.