«Такса»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

1. Такса — офіційно визначена стабільна розцінка на товари чи послуги;

2. Такса — порода мисливських або кімнатних собак, що мають короткі криві ноги й довгий тулуб.
(словник іншомовних слів)

Сьогодні на позачерговій сесії міської ради один із її депутатів, повідомив, що одного з міських високопосадовців васильківці називають «таксою».

Завдання для наших читачів — кого мав на увазі депутат і в якому значенні він застосував слово «такса», що спонукало депутата до такого публічного кроку?..

«Такса»...: 8 комментариев

 1. Гуманіст 27.12.2013 at 22:25

  Це Ви про Скибу?:) насмішили:))))

 2. Nazar 27.12.2013 at 22:50

  Такс не знаю, а сонька золотатая ручка , ето Человек, и при иващенку мисто розпродавала, и при сабодажу розпродает, и тхо ее посадит анаже памятник, а може просто умиет носить, потому что такса!!!!

  • Олег 28.12.2013 at 18:57

   Назарчику, сколько при Поповиче продали, так это никто не переплюнет. Разница в том, что при Поповиче продавали все по остаточной балансовой стоимости, а при Иващенко аукционы. Поспрашивай Назарчику — за какие копейки раньше при Поповиче все приобреталось?

   Толко при Поповиче место начальника управления економики занимал великий оппозиционер Романенко. Здание типографии на Грушевского куплено было тогда им. Узнай у него за какие смешные копейки. А вот у Сирой почем-то зданий в центре нет. И домов на несколько этажей нет. Квартирка на 2 комнаты на Михайловской и все. И та со времен СССР.

   Может вместо Сирой вернем Романенко? У него ностальгия по старым временам.

   • admin 28.12.2013 at 19:12

    Олегу: — А що, непогана тема! Дякуємо за прекрасну пропозицію. В наступному році обов"язково порівняємо, якого майна та землі через рішення ради та її виконкому позбулась територіальна громада при Поповичу і при Іващенку. Благо, документи всі є...

 3. Влад Сергієнко 28.12.2013 at 15:44

  Непоганий інтернет-мем.

 4. Nazar 30.12.2013 at 17:27

  Щось и крикунняшу зливать стали, а если еще и саломатр начне розказувать як державни гроши мили разом з крикуняшую, через комунальне пидпреемство!!! Тоди труба , на нары, и диты плакать будуть, и жинка и людок!!!!

  • Олег 30.12.2013 at 19:21

   І тебе з Новим роком, Назарчику! Щоб тобі в новому році не тільки хотілось, а щей моглось!

 5. Гуманіст 31.12.2013 at 07:49

  Побажаю КРИКУНОВУ бути людиною. Не втягувати своїх дітей в злочинні схеми. Якось Бірюков розповів мені як запитав у Шури навіщо той втягує сина у свою злочинну діяльність? Крикунов сказав що його діти мають вчитись в цьому жорсткому світі!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.