Створимо комітет!?

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні 08.07. о 20.30  — Неадекватно злісна реакція деяких осіб на цю публікацію стовідсотково переконала нас в необхідності утворення Комітету. Ми всебічно сприятимемо цьому!     Сьогодні у Василькові сотні людей, які постраждали від земельного «беспрєдєлу» Іващенка та його «команди». І тільки одиницям із них, ціною неймовірних зусиль і немалих матеріальних затрат, вдалось відновити справедливість та повернути у свою власність незаконно забрану землю. У зв"язку з цим пропонуємо уторити комітет по захисту земельних прав мешканців Василькова. Як відомо, спори щодо земельних питань вирішуються у судовому порядку. І тут без допомоги кваліфікованих юристів не обійтись. Але, такі послуги не із дешевих. Утворення Комітету могло б суттєво зменшити такі витрати. Крім того, від його імені можна було б організувати колективні звернення до державних органів влади, депутатів різних рівнів, громадських організацій і т. ін., для контролю за дотриманням законності при розгляді заяв і скарг щодо порушення земельних прав громадян. Комітет міг би також бути ініціатором проведення різноманітних акцій щодо захисту законних інтресів мешканців Василькова у сфері земельних відносин.   Пропонуємо нашим відвідувачам висловити свою точку зору з цього питання.

Створимо комітет!?: 5 комментариев

 1. кума 08.07.2013 at 16:29

  Спори щодо земельних питань вирішуються у судовому порядку. І тут без допомоги кваліфікованих юристів не обійтись. Саме через це пропоную головою Комітету обрати Крикунова. Він зможе порадити людям в яких відібрали землю, як вісудити землю в тих людей яким він її продав.

 2. кум 08.07.2013 at 20:40

  Так — таки — так, кума, скілько клубочку не виться, а кінець буде. І крикуновщині теж.

 3. Людмила 08.07.2013 at 21:01

  И что же? Я не продам землю вместе с Сашей?

  0674433617;0674433617

  e-mail [email protected]

  www.home-poster.net/ua/04...nku-Vasylkiv.htm

  Как же это, Сашенька обещал,что все уладит?

  • Nazar 08.07.2013 at 23:03

   Може и не успеет , саша-крыкуняша давно пора на нары, а там друзья фашист — моння, и бевз, воны его чекають, и место держать у ...!!!!

 4. Петро І 09.07.2013 at 22:12

  Анатолій Павлович я вас не розумію. Невже ви не розумієте, що Іващенко і Сабадаш — одна команда. Якби це було не так, уже вдосталь часу, щоб звільнити місто від розкрадачів, таких як Старіков, зі своїми тарифами на комунальні послуги, та собі улюбленому з зарплатнею 12000 грн. Саламетр, який понастворював Ком. підприємств разом з Кроикуновим і здирають гроші за стовпи і провода. Сіра, яка допомогла Іващенку розпродати все майно міста, по заниженим цінам , через, так звані аукціони . Тому тут тільки надія, на ген.прокуратуру, Та начальника МВС України — Захарченка

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.