Скільки заступників потрібно Василькову?..(оновлено 02.07)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

02. 07.  Три заступники міського голови — Гуреєв, Змаєва, Корбецький є депутатами міської ради. На нашу думку, це грубе порушення чинного законодавства. Васильківська міжрайпрокуратура рекомендує звертатися з цього питання до суду.Не виключено, що у разі неврегулювання цього питання міською радою, нас чекатимуть резонансні судові справи. 26.06.   У Львові 3 заступники міського голови, у Черкасах — 3.   А у Києві і Василькові — по 5.  Рівняємось на столицю! От тільки питання в тому — чи потрібна Василькову така кількість заступників, чи може в нас бюджет переповнений?.. Скорочення двох таких посад дає економію міському бюджету в сумі 120 000 грн. на рік.

Скільки заступників потрібно Василькову?..(оновлено 02.07): 2 комментария

 1. Антифа. 02.07.2013 at 17:35

  Три заступники міського голови — Гуреєв, Змаєва, Корбецький є депутатами міської ради...

  А ещё два депутата являются террористами! Один из них И. Мосейчук , Депутат Васильківської міської ради,

  голова комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку, контролю за виконанням рішень міської ради, вместе с Бевзом умудрился, приговорить к смертной казни Президента В.Януковича и премьер министра М. Азарова!

  При Иващенко они себя вели как беспредельщики. Новый мер даже не попытался, на сессии ,поставить вопрос о выводе из состава комиссии по" законності та правопорядку" зека Мосейчука!

 2. Иван Иванов 05.07.2013 at 23:06

  Первый пошел .

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.