Скаржаться на «Столичний»...(оновлено 30. 08.)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

30.08. На колективну скаргу мешканців Василькова щодо неправомірних, на думку заявників, дій по будівництву житлових комплексів «Столичний» та «Військове містечко-11»,отримані відповіді від Міжрайонної прокуратури з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері в Київській області та Васильківської міжрайпрокуратури. Органи прокуратури зобов"язали відповідні контролюючі органи ретельно перевірити факти, викладені у зверненні та за наявності підстав вжити вичерпних заходів реагування; про результати перевірки та вжиті заходи реагування повідомити заявників та прокуратуру в установлений законом термін.

19.08. За нашою інформацією, до семи контролюючих організацій та міського голови направлена скарга на будівництво у військовому містечку ЖК «Столичний». Про проблеми, які створює це будівництво для мешканців Василькова, ми уже повідомляли. Дивіться наші попередні публікації.

Скаржаться на «Столичний»...(оновлено 30. 08.): 1 комментарий

  1. Олег 30.08.2013 at 20:44

    А сколько жителей Василькова там уже купили квартиры?. Давайте вообще прикроем эту стройку. Нескольким алкоголикам будет хорошо.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.