Скандали не полишають міську організацію Партії регіонів

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

11 квітня на спільному засіданні постійних комісій міської ради в.о. міського голови О.Скиба оголосив заяви голови фракції Партії регіонів В.Мазепи та заступника голови фракції Партії регіонів Т.Гладкової про складання ними  повноважень голови і заступника фракції Партії регіонів у Васильківській міськраді за власним бажанням.

Як ми можемо здогадуватися, до такого кроку їх підштовхнув голова Васильківської міської організації ПР В.Сабадаш після його «робочої наради» з членами фракції ПР у міськраді.

На нашу думку, ці події є результатом керування В.Сабадаша міською партійною організацією на протязі останніх двох років. За цей час міську організацію Партії регіонів переслідують багаточисельні скандали, починаючи з висунення Іващенка кандидатом на посаду міського голови у 2010 році, втягування міського осередку ПР в конфронтацію з районним осередком ПР, скандальне зняття авторитетного серед мешканців міста секретаря міськради Т.Гладкової, відкриття кримінальних справ проти членів міської ПР Іващенка та Нікіфорова, завершуючи спробами зірвати голосування у ВРУ за призначення позачергових виборів міського голови Василькова на 2 червня 2013 року.

Все це не могло не привести до падіння авторитету і рейтингів Партії регіонів у Василькові, про що яскраво засвідчили результати голосування васильківців на останніх виборів до ВРУ.

Чи влаштовує така діяльність керівника Васильківської міської організації ПР голову обласної ПР А.Присяжнюка та вище керівництво партії влади?

Скандали не полишають міську організацію Партії регіонів: 1 комментарий

  1. Андрей Саламатов 12.04.2013 at 15:43

    Анатолий Павлович, вы бы лучше подумали о рейтинге вашей политической силы!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.