Своя доля?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

А. Боровик: — Якщо є випадок «прийняття» рішення ради поза сесійним засіданням ради, то участь секретаря ради в цьому «процесі» є очевидною, оскільки без секретаря практично неможливо провести оформлення і легалізацію цього документа. Звичайно, ця посадова особа багато чим ризикує, тому за свою участь у «процесі» вимагає достойну «винагороду», наприклад, земельною ділянкою.
Ступаючи на злочинний шлях, посадовці сподіваються на «порозуміння» з правоохоронними органами, і часто небезпідставно, оскільки вже мали подібний досвід спілкування з ними.
Як ця схема накладається на ситуацію навколо стадіонів 8 і 9 шкіл, судіть самі...

Своя доля?.: 6 комментариев

 1. Олег 29.11.2013 at 01:09

  Это, что Вы уже секретаря Гладкову рассмотрели. Ну рискнула женщина. Вам, что жалко?

  • admin 29.11.2013 at 09:21

   Олегу: — Вказані рішення датуються часом, коли секретарем ради була Ларіна. Як повідомляють наші дописувачі, немалу "долю « за учусть у цій схемі, начебто, отримала саме вона, з часом все з»ясується.

   • Олег 29.11.2013 at 20:59

    Ну и че, когда была Ларина секретарем, на стадионах школ давали участки тестю Мазепы — Федорову. Когда Гладкова, на стадионе на Комарова давали участки на ее маму Коваль. Может Мазепа и Гладкова заслужили. Чего кипешуете. Фамилий родственников Иващенко на стадионах нет. И вообще, если Вы говорите, что депутаты не голосовали, то Мазепа, Федоров, и Гладкова шо не депутаты?. Они же не говорят — мы не голосовали.

    Кстати, я не знаю какие у Вас источники, а я например, гарантирую, что информацию в этом посте можно проверить и она действительная. И чего Вы за тех секретарей боитесь. Хай сами паряться.

 2. Гуманіст 29.11.2013 at 03:57

  А хто сказав що ці рішення приймались у позасесійному порядку? Докази дайте! Ми злодюг до відповідальності! А посилання на земкомісію то дурня бо скіки накрали вони ніхто ненакрав

 3. admin 29.11.2013 at 09:14

  Гуманісту: — докази викладені в мат. «Стадіони в „пакеті“». Їх більш ніж достатньо. Було б бажання прокуратури. До речі, там давно вже заява лежить — про освітлення на масиві...

  • Олег 29.11.2013 at 21:01

   Ну и как освещение на Масиве? Когда суд? А, нет суда. Все как всегда. Пошумели на сайте.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.