Садочок «Джерельце» після «суботника»...(Оновлено 23.04.2013)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Оновлено 23.04.2013

На зауваження нашого дописувача, відповідаємо, що в наших матеріалах висувалися претензії до міської влади та санепідемстанції, які не можуть забезпечити чистоту та порядок на територіях, прилеглих до дитячого садочка.

До керівництва дитячого садочка «Джерельце» жодних претензій не висувалося.

Те що в садочку є порядок, свідчить сьогоднішній репортаж Ігоря Гаврилюка.

Виникає запитання, чи є у місті влада і чи є у місті санепідемстанція?

Садочок «Джерельце» після «суботника»...(Оновлено 23.04.2013): 6 комментариев

 1. Игорь Гаврилюк 22.04.2013 at 15:05

  Фото к теме.

 2. Галя 22.04.2013 at 20:55

  Шановний фотокореспондент! Те, що ви показали, не являється територією дитячого садка. Всі питання до тих, хто зносе сміття з масиву до вказаного звалища, та до влади яка жодним чином на це не реагує. На території дитячого садочку є свій контейнер для сміття, яке регулярно вивозиться.

 3. Игорь Гаврилюк 22.04.2013 at 21:29

  Шановна Галя!

  Внимательно посмотрите видео! Я в репортаже сказал .что территория за забором от детсадика!

  Вы своего ребёнка в дет .садик ,где в метре от забора текут нечисти с канализации и свалка «дышит» вонью, отдали бы на воспитание?

  И это уже не один год, по словам жителей домов!

  Власти которые делают вид , что ни чего не происходит в этот садик своих детей не водят!

  Куда смотрят РОДИТЕЛИ?

  ПОЧЕМУ НЕ СОБРАТЬСЯ ВСЕМ ВМЕСТЕ И НЕ ПОСАДИТЬ В ЭТУ СВАЛКУ И ФИКАЛИИ С КАНАЛИЗАЦИИ МЕРА ,ВМЕСТЕ С ПРОДАЖНЫМ ИСПОЛКОМОМ?

 4. Небайдужий 24.04.2013 at 20:58

  Дивлюсь на районну та міську владу, крім голого популізму, а саме дивився відеоролик Сабадаша, його виступ на Стугні, саме те що він не знав — повний цинізм. Що Іващенко зі своєю командою розграбляє місто вщент а нам залишає його тільки як помийну яму.

  Питання!

  Сабадаш не знав кого він висуває на конференції, на посаду міського голови у 2010 році?

 5. мешканець в/м 11 25.04.2013 at 11:08

  Слід було б засняти та показати біля в/гуртожитку генделик який побудувала бувша депутатша від БЮТу пані Л.Бачківська зі своїм братом Петром Козирем! Та показати який вона там розвела срач. Сміттєвих бачків біля такого об"єкту не має, стоїть невиличкий картонний ящик, з якого сміття розноситься по прибудинкових територіях, пляшки від пива, що куплене в генделику розкидані навкруги. Продаючи розливне пиво, даній генделик не забезпечений туалетом. Процвітає антисанітарія. Цікаво коди дивиться санепідемсанція? Чи дані відділи які відповідають за перевірку таких об"єктів «задобрюються» мздою. І це так. Хто працює в таких генделиках знають як це робиться. Холодильники не працюють в даному генделику. Ціни надто високі. Мешканці не хочуть такого обслуговування та відношення до них. Треба заборонити будувати ось такі хліви для обслуговування людей!!!

 6. Галя 25.04.2013 at 21:19

  Шановний кореспонденте. Я бачу, Ви великий любитель сенсацій. В парку «Берізки» 24,04, ввечері переорали футбольне поле, а 25,04 завезли блоки. Невже таки хтось «добрався» до цієї зеленої зони, де можна було відпочити з дітьми???

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.