Сабова викликають на допит...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

У провідних ЗМІ з"явилась інформація про виклик 08.01. в 17.00. депутата Васильківської міської ради, члена партії «Удар» С.Сабова на допит до слідчого відділу місцевої міліції. Сабова звинувачують у блокуванні транспортних комунікацій при виїзді спецпідрозділу міліції «Тигр» до Києва.

Як відомо, у цьому слідчому відділі вже більше двох років знаходиться інша резонансна справа — про виділення десяти земельних ділянок по вул. Ворошилова на підставних осіб.

Сабова викликають на допит...: 8 комментариев

 1. Владислав Марков 08.01.2014 at 01:35

  Дороже всего людям обходится собственное тщеславие. Полагаю, это не 3 года лишения свободы, а солидный штраф, который «помог» бы господам революционерам охладить горячие головы )))

 2. Сорока 08.01.2014 at 15:05

  Сабов сподівається на амністію для себе, як і для тих що бешкетували на майдані?Стати героєм-захисником народу котрого «злочинна влада» мабуть утискує? Ну й засвітитись кокєшно ж — може що й вигорить, без цього ти не те що революцировати не будеш, а й пальцем не пошевелиш

  Сєрожа!, а якщо не складеться?, та й «побратими» не захистять, Неділько не відмаже(той працює ефективно тільки на договорняках з системою) та майдан здується — що робити будеш? Може у Змаєвої та Корбецького — бувших невпинних та незламних своїх партійців -попитаєш що робити? Вони знають бо з головою дружать !

  • кумець 09.01.2014 at 11:41

   А шо злочинна влада не затыскае? Можно подумать, что Сабов со товарищи помешали этому тигру решать глобальные задачи по спасению человечества. Фуфло толкаеш. Сабов нормальный чувак. Только слепой, ленивый и такой как ты не видит как работают мусора. Сабову респект и уважуха!

 3. admin 08.01.2014 at 22:14

  Сороці: — на жаль, ми вас не знаємо. Не будемо говорити про політику. Але, на наше особисте переконання, ви недобра людина.

  • Олег 09.01.2014 at 01:26

   Да не будет никаких 3 года. Максимальную санкцию по статье могут дать исключительно при куче отягчающих обстоятельств и в том числе обязательно: повторно судимый, группа лиц, предварительный умысел, осознание последствий, нанесение ущерба и т.д. Будет или амнистия или 850 грн. штрафа, т.е минимальная санкция по статье. ( Ни разу не привлекался, есть малолетние дети, положительные характеристики и т.д.) Могу спорить с кем угодно, хоть с самим Сабовым, который почему-то думает, что ему влепят трешку. Уверен, что и прокурор в Василькове больше чем 850 грн. штрафа не попросит. Мое мнение — 50% на 50%.

   50% — амнистия, 50 % — 850 грн. штрафа.

  • Сорока 09.01.2014 at 13:09

   Може я і не янгол, але й не сліпий і глухий! Того ж Сабова -сусіда знаю по його реальним справам.А справи ці були йому цікаві тільки коли приносили зиск йому ж. Васильківці для ньго (та і не тільки для нього) — інструмент при виконанні власних амбіцій та потреб.

   Просто відкиньте красиві слова-наміри цього містечкового політикана та назвіть хоть одне, саме його, практичне дійство для мешканців міста? Бажано з результатом.

   А щодо покарання за т.зв. революційність — то була б влада було б і покарання, а поки її явно нема- то буде піар та волання «невинно» ображеного

 4. ЯКІВ 10.01.2014 at 02:14

  Ви хочете сказати, що діяння Сабова міліція більш ретельно буде розслідувати, ніж афери по вул. Ворошилова та .......... дії Ігора Гаврилюка в публічних місцях з використанням вогнепальної зброї , нині переобладнаного в журналіста ...

 5. admin 10.01.2014 at 15:21

  ЯКОВУ: — А як же! У Гаврилюка скільки влади, впливу і грошей, що він запросто може оформити гектари землі на підставних осіб, з одного маху може виділити чужу квартиру начальнику слідчого відділу, та ще з десяток суддям і прокурорам, щоб приймали "правильні " рішення.

  А якщо серйозно, то ми сприймаємо ваш коментар як пропозицію ще раз повернутись до теми оборудок з землею у Василькові. ЧИ не так?..

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.