Рішення, як оплата за «корпоративи»?..

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

В одному місті високопоставлена чиновниця нещодавно заявила — ...не прийняли рішення по гаражах, нехай тепер (назвала прізвище першого заступника міського голови) з рестораном (за «корпоратив») сам розрахується...

Як ви думаєте, чи можливі подібні ситуації у Василькові?..

Рішення, як оплата за «корпоративи»?..: 12 комментариев

 1. Nazar 24.12.2013 at 13:42

  Думаю що це правда, ба мартинюк бигав усю сесию то до ивахи , то до сабодажа, подивицЯ видео, таке чуство що иваха никуди и неуходив, а посадив в призидию двох пидлеглих , а сам керует

 2. Олег 24.12.2013 at 23:55

  Назарчик, Мартынюк к Иващенко на сессии не подходил. Опять врешь. И переыва в с сессии не было. Кстати, никакого общего корпоратива для сотрудников исполкома не будет и не планировалось. Каждый отдел отмечает где хочет и в разных местах.

  • admin 25.12.2013 at 09:53

   Олегу: — мова, очевидно, йде про «св»яткування" посадовців в «Консулі» на початку грудня. Чи такого не було?.. До речі, Сабадаш залишив його з самого початку. А без Сабадаша наговорили багато. «Тепломережа» до цього часу пережовує.

   • Олег 25.12.2013 at 23:28

    Не знаю, что говорили в начале декабря в Консуле. Я не пью, по таким праздникам не шатаюсь, пьяные базары не отслеживаю. А по сути темы, то раз корпоратив был в начале декабря, то врядли бы какой-то дятел ждал бы расчета за него на сессии через 2 недели. Обычно берут вперед. Думаю, что за корпоратив в начале декабря если оплачивали не деньгами, а натурой, то давно оплатили на сессии в конце октября.

    На Новый год корпоратива не планируют, а до следующих праздников будет новая сессия. Не переживайте так за корпоративы. Найдут как проводить. И вообще кому какое дело — за что люди пьт и, что по пьни мелят сотрудники .

 3. анатолій 25.12.2013 at 12:23

  Боровик як таємний агент має своїх інформаторів, що здають своїх колег.

  Факт.

  Треба робити зачистку, і Боровику небуде чим наповнювати свій сайт :)))

  • admin 26.12.2013 at 09:30

   анатолію: — ви абсолютно праві — ми маємо безліч інформаторів. У Василькові і у владі безліч порядних людей — всіх не зачистиш. А хто хоче зачистити? Нечисті на руку посадовці, як нинішні, так і колишні, а також їхні посібники. Всі ті, кому не подобається правда. Взагалі, цей ваш коментар на нашу адресу вважаємо за комплімент вищого гатунку.

 4. Nazar 25.12.2013 at 18:32

  Да и записки твоя люда от иващенка сабодажу не передавала!!!!!

 5. Гуманіст 26.12.2013 at 08:27

  Якщо там був мер Сабадаш В. І. то мабуть йому ж таки відомо яке саме з земельних питань було винесено на сесію міськради як плата за корпоротив. Зверніться до мера з відповідним запитом

  • Олег 27.12.2013 at 21:47

   Не, не с земельных точно. Наверное с других. Оставшуюся землю давно спер раньше другой большой депутат. Отбирал участки с любовью «до рідної землі, особливо цікавило, щоб були рівні, як яєчечько.» Когда продавал, то «рівна як яєчечько» была наивысшая похвала. Спер все остатки, знаю точно. Так, что сейчас корпоративы думаю точно не землей оплачивают.

 6. анатолій 27.12.2013 at 13:25

  Адмін відчуваю у Ваших словах образу на те.що Вас залишили за бортом керування і при Іващенку і при Сабадашу, або не дали реалізувати Ваші амбіції.

  А особливо у Ваших словах прослідковується образа на Іващенка.

  Хватить нить і вислужуваться перед новим Мером.

 7. Сорока 30.12.2013 at 13:27

  «У Василькові і у владі безліч порядних людей ...........»

  Браво, адміне, — не знав цього, та й видно ховаються вони,ці файні люди, дуже добре , що ні справами ні поведінкою порядною себе не видають!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. Гуманіст 31.12.2013 at 07:58

  Угу. І 70 нововиділень земельних ділянок на останній сесії депутати не завалили? Може Людок розповість хто і як готував ці питання? Крикуняша шо скажеш? Це дерибан чи ні?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.