Робота зі зверненнями громадян –пріоритетний напрямок діяльності Васильківської податкової інспекції

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

З початку року до Васильківській ОДПІ  Київської області ДПС надійшло дев’ять звернень від громадян та два запити від депутатів Васильківської районної ради, розгляду яких приділяється значна увага та у відповідності до чинного законодавства, надано всебічну, повну та об’єктивну відповідь.

      Так, у запиті депутата Васильківської РДА зверталась увага органів податкової служби на сумнівні дії органів місцевого самоврядування по створенню нових комунальних підприємств та інших дій організаційного характеру з такими підприємствами. На підставі отриманого “сигналу” та інформації отриманої оперативним шляхом, державною податковою інспекцією було направлено заперечення на дії органів місцевої самоврядування до державного реєстратора. Отже, за наслідками вжитих заходів на підставі відповідного звернення “продовжено життя” двом комунальним підприємствам та збережено робочі місця робітників.

Фактів порушень  посадовими особами органів податкової служби  положень Закону України «Про звернення громадян», на вирішення  порушених у зверненні громадян обґрунтованих питань, які належать до компетенції відповідного органу податкової служби, посадової чи службової особи, що призвело до повторного звернення чи звернення до органу вищого рівня, тяганини, формалізму не виявлено.

З метою покращення роботи із зверненнями  громадян, поглиблення партнерських відносин у Васильківській ОДПІ затверджено Порядок особистого прийому громадян, графік та часи прийому громадян  посадовими особами інспекції, створено належні умови для проведення особистого прийому (обладнана окрема кімната прийому громадян). Постійно надається безоплатна правова допомога громадянам, які потребують соціального захисту та підтримки.

 Васильківська ОДПІ

Робота зі зверненнями громадян –пріоритетний напрямок діяльності Васильківської податкової інспекції: 1 комментарий

  1. Небайдужий 31.03.2013 at 14:18

    А чому ж тоді податкова інспекція на звернення громадян не реагує? І не перевіряє комунальні підприємства, де є такі керівники як Саламатов, Сергєєв, Нередько.

    Правильно на останній сесії, депутат Гладкова підняла питання по підприємству Саламатова. Чого він, згідно статуту підприємства (комунального) 50 % не перераховує на рахунки міста Василькова? Куди діваються ті гроші? По народному, вони їх просто через ці підприємства відмивають.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.