Рибак покликав до себе лідерів фракцій через вибори у Василькові

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Опозиція відмовляється продовжити голосування про призначення місцевих виборів через те, що Партія регіонів провалила голосування про призначення дострокових виборів у Василькові.

За рішення про вибори у Василькові проголосували лише 171 депутат. Пізніше депутати провалили голосування за призначення виборів мера в Алчевську.

«Опозиційні фракції не будуть голосувати за пропозиції комітету крім міста Києва, поки ми не повернемось до голосування мера міста Василькова», — заявив один з лідерів Батьківщини Олександр Турчинов.

У свою чергу заступник голови профільного комітету Руслан Князевич заявив,що на комітети проголосували за призначення виборів мера Василькова

Після цього опозиція не підтримувала інші голосування і провалювала їх.

Спікер Володимир Рибак оголосив перерву та покликав лідерів фракції на погоджувальну раду.

Своє небажання голосувати за вибори у Василькові Партія регіонів на засіданні ВР пояснювала рішенням Васильківського міськрайонного суду.

Цей суд задовольнив подання депутата Васильківської міськради від Партії промисловців і підприємців Сергія Сєргєєва, наближеного до екс-мера Сергія Іващенка.

У позові Сєргєєв просив визнати подання клопотання до ВР з проханням призначити позачергові вибори Васильківського міського голови Київської області протиправним.

Як відомо, 5 листопада 2012 року повноваження мера Василькова Сергія Іващенка були припинені за його бажанням.

Наразі повноваження мера виконує секретар Васильківської міськради Олександр Скиба, який представляє Партію промисловців і підприємців, якою до 2009 року керував Анатолій Кінах – нині «регіонал».

Васильків входить до проблемного 94 округу, де представник опозиції Віктор Романюк боровся за депутатський мандат з Тетяною Засухою.

http://www.pravda.com.ua/news/2013/03/20/6985974/

Рибак покликав до себе лідерів фракцій через вибори у Василькові: 2 комментария

  1. Nazar 20.03.2013 at 13:12

    Сергеев молодець, не хоче на нари до мосийчука, тому и рве ср... Ку , бо крали то разом з иващенком и палехою и нередьком , уси за розкрадання василькова( фракция за украину)!!!!!!

  2. злий 20.03.2013 at 13:13

    Звичайно ж регіоналам не вигідно проводити вибори у Василькові, де немає підтримки кримінальна влада.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.